Kasmetiniame 6RED čempionate nugali A. Maksimov
  • kovo 25, 2014
  • Lietuvos Biliardo Federacija
  • Share on Facebook

Šių metų kovo 22 d. Vilniaus snukerio klubuose buvo sužaistas Lietuvos “6 RED” Čempionatas.

Turnyras sutraukė gausybę šio akademinio sporto entuziastų. Dalyviai buvo skirstomi į grupes, kuriose vyko nuožmios kovos dėl patekimo į kitą turnyro etapą.

TOP16 etape prasidėjo atkrentamosios varžybos, kurios atsijojo žaidėjus pagal meistriškumo lygį. Po antrojo turnyro etapo keturi žaidėjai prasibrovė į pusfinalius ir finalus. Pirmame pusfinalyje žaidė ilgametis snukerio žaidėjas Mindaugas Maisiejus, kuris rezultatu 3:0 įveikė Vilių Jakaitį. Kitas pusfinalis buvo kurkas labiau įtemptas ir jame rezultatu 3:2 savo oponentą Sergej Korolkov nugalėjo Andrej Maksimov.

Mažajame finale, dėl 3 vietos stojo į kovą, Vilius Jakaitis ir Sergej Korolkov, pastarasis ir iškovojo 3 vietą rezultatu 3:2.

Nemažiau dramatiškas buvo ir čempionato finalas, nugalėtoją išaiškinti padėjo tik lemiamas freimas. Įtemptoje kovoje “6 RED” čempionato nugalėtoju tapo Andrej Maksimov, išplėšdamas pergalę iš Mindaugo Maisiejaus rankų.