• spalio 21, 2013
  • Lietuvos Biliardo Federacija
  • Share on Facebook

Praėjusį savaitgalį, Vilniuje, biliardo klube „KN“ įvyko trečiasis „Klubinės pulo lygos“ etapas, į kurį susirinko 16 komandų, iš kurių net 6 iš kaimyninės Latvijos. Kaip jau įprasta, varžomasi buvo komandose (tris prieš tris), trijose pulo disciplinose (pulas-9, pulas-8 bei pulas-14.1).

Visos komandos buvo suskirstytos į dvi grupes, kuriose varžėsi „dviejų minusų sistema“, į atkrintamąsias varžybas pateko po keturias stipriausias abiejų grupių komandas, šį kartą kaimynai praktiškai nenusileido šeimininkams, kadangi netgi 3 iš 6 latvių ekipų pateko į ketvirtfinalį

Ketvirtfinalių poros bei rezultatai:

KN Style (LT) Hauze (LV) 2:1

ANJAN (LV) – SFERA (LV) 1:2

No Name (LT) – KN Mediniai rieduliai (LT) 2:1

Piramidė (LT) – KN Split 3:0

Pusfinaliuose netruko įtemptų bei kvapą gniaužiančių dvikovų, pirmąjame susitiko namų teritorijoje žaidusi “KN Style” bei ambicingoji latvių “SFERA”, šį kartą patirtis bei namų sienos padėjo “KN” komandai, kuri nugalėjo rezultatu 2:1 bei tapo pirmąja finalininke. Antrąjame pusfinalyje susigrūmė dvi lietuvių ekipos – pirmojo etapo čempionai – „No Name“ bei antrojo etapo čempionai „Piramidė“, tai žadėjo labai įtemptą kovą, ir nors rezultatu 3:0 nugalėjo jaunoji „No Name“ ekipa, tačiau visose trijose disciplinose „bevardžių“ persvara buvo minimali (Pulas-8 7:6, Pulas-9 9:7, Pulas-14.1 75:56).

Finale susitiko puikiai vienas kitą pažįstančios ekipos – “No Name” bei “KN Style”, tai buvo tarsi pirmojo “Klubinės pulo lygos” etapo pakartojimas, kadangi tiek tada, tiek trečiąjame etape, rezultatu 3:0 nugalėjo „No name“ ekipa, kuri ir tapo III „Klubinės pulo lygos“ etapo čempione.

Mažąjame finale, dėl trečiosios vietos susigrūmė latvių „SFERA“ bei lietuvių „Piramidė“ ekipos, po labai atkaklios kovos, rezultatu 2:1, antrąjį iš eilės bronzos medalį iškovojo svečiai iš Latvijos.

Prizininkai:

I vieta – „No Name“ (Lukas Mačiulis, Tadas Andrejavas, Vilius Schulte)

II vieta – „KN Style“ (Simas Dragūnas, Mindaugas Maisiejus, Andrius Petkevičius)

III vieta – „SFERA“ (Kristofers Darbi, Ivo Šmits, Daniels Zakirovs)

„Klubinės pulo lygos“ reitingas po III etapo: reitingas

Ketvirtasis „Klubinės pulo lygos“ etapas numatomas š.m. Lapkričio 30 dieną, Rygoje.