LBF – Diamond Tour Taurė
  • lapkričio 11, 2013
  • Pulas
  • Share on Facebook

Lapkričio 9 dieną, Vilniuje, biliardo klubuose „KN“ bei „Fuksas“ įvyko komercinis pulo turnyras – „LBF – Diamond Tour Taurė“, kurio prizinis fondas buvo net 2000Lt, nugalėtojui taip pat atiteko specialus „Diamond Tour“ įsteigtas prizas – tikras deimantas. Į turnyrą susirinko 58 žaidėjai, kurie varžėsi „dviejų minusų“ sistema iki kol paaiškėjo 16 aštuntfinalio dalyvių. Aštuntfinaliuose vienas pralaimėjimas jau lėmė iškritimą iš turnyro, dėl šios priežasties kiekviena dvikova buvo lemiama norint toliau kovoti dėl čempiono titulo. Aštuntfinalio poros bei rezultatai:

A. Isajenko – L. Gaubys 7:0

Į ketvirtfinalius patekę žaidėjai, jau buvo apdovanoti piniginiais prizais.

Ketvirtfinalių poros bei rezultatai:

M. Gedvygas – R. Kavalnis 3:7

D. Mineikis – V. Zumaras 3:7

M. Šalkauskas – M. Aleksonis 7:6

V. Potaševas – A. Isajenko 1:7

Abiejuose pusfinaliuose prireikė „kontrolinių partijų“ Aleksandras Isajenko, atsilikinėdamas rezultatu 4:6, visgi sugebėjo atsitiesti bei nugalėjo M. Šalkauską – 7:6. Antrąjame pusfinalyje susitiko Vilardas Zumaras ir Remigijus Kavalnis, šį kart po labai įtemptos bei ilgos kovos rezultatu 7:6 nugalėjo Vilardas.

Finale susitiko visą turnyrą puikų žaidimą demonstravęs A. Isajenko bei kovingasis V. Zumaras, iš abiejų žaidėjų žaidimo matėsi jog nuovargis po visos dienos sekinančių kovų, juos buvo stipriai paveikęs. Šį kart rezultatu 7:4 savo pranašumą įrodė bei LBF – Diamond Tour Taurės čempionu tapo – A. Isajenko.