“LBF Piramidės” taurės apžvalga
  • rugsėjo 04, 2014
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Šių metų rugpjūčio 30-31 dienomis įvyko reitinginis dinaminės piramidės turnyras „LBF Piramidės taurė 2014“. Turnyre dalyvavo 55 žaidėjai iš Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Švenčionio ir Marijampolės.
Visi turnyro favoritai, išskyrus Maksimo Lukašiko ir Konstantino Pčelino pateko į geriausiųjų aštuntuką. Konstantinas pralaimėjo Audriui Rusteikai kontrolinėje partijoje ir iškritęs į minusus rezultatu 3-0 pralošė Gražvydui Januškevičiui. Tuo tarpu Maksimas Lukašikas laimėjęs prieš Aurimą Bajorą pripažino klaipėdiečio Regimanto Žeko pergalę ir iškritęs į minusus susitiko su Renardu Stančaitis, kuris aplošė Maksimą kontrolinėje partijoje.
Ketvirtfinalio kovos:
Dmitrij Oleinik – Aleksandr Barinov (4-1)
Aleksandr Kudriašov – Arvydas Špogis (0-4)
Andrej Kurušin – Levaldas .Arcimavičius (4-3)
Aleksandras Isajenko – Ruslan Bojarovič (4-0)
Viename iš turnyro pusfinalyje susitiko Arvydas Špogis ir Dmitrij Oleinik. Tarp jų įvyko tikra kova ir tik kontrolinėje partijoje paaiškėjo nugalėtojas. Taigi vienu iš tunyro finalistų tapo Dmitrij Oleinik.
Kitame pusfinalyje susitiko Aleksandras Isajenko ir Andrej Kurušin. Tačiau tikros kovos žiūrovai nepamatė. Aleksandras laimėjo sausu rezultatu 5-0 ir tapo turnyro finalistu.
Finale susitiko Dmitrij Oleinik ir Aleksandras Isajenko. Šį kartą patarlė – “Gera pradžia – pusė darbo” negaliojo. Pirmą partiją laimėjo Dmitrij Oleinik, bet Aleksandras greitai atsigavo ir rodė puikų žaidimą. Šį kartą jis buvo stipresnis ir laimėjo rezultatu 5-2. Jis tapo pirmas “LBF piramidės taurės” nugalėtoju.