Lietuvos veteranų piramidės čempionatas 2014
  • gruodžio 24, 2014
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Gruodžio 20 dieną Vilniaus biliardo klube „Brooklyn“ įvyko Lietuvos veteranų piramidės čempionatas 2014. Jame dalyvavo 26 sportininkai iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Prienų ir Šiaulių. Dalyviai buvo paskirstyti į dvi grupes: pirmoji – nuo 50 iki 60 metų, antroji – nuo 60 metų.

Vakare abejose grupėse paaiškėjo geriausiųjų ketvirtukas.
Pirmojoje grupėje (nuo 50 iki 60 metų) finale, susitiko Klaipėdos atstovas Jurij Gorbunov ir kaunietis Saulius Stračkaitis. Kova buvo be galo įtempta ir tik kontrolinėje partijoje paaiškėjo nugalėtojas. Kai abu sportinininkai lentynose turėjo po septynis kamuolius, sėkmė nusišypsojo dalyviui iš Kauno – įkrito „durnius“ ir Saulius Stračkaitis tapo  Lietuvos veteranų piramidės čempionatu 2014. Mažajame finale, susitiko du vilniečiai – Saulius Kuzminskas ir Čėslovas Špūras. Šį kartą stipresnis buvo Saulius, kuris laimėjo rezultatu 2-0.

Antroje grupėje, finale susitiko Šiaulių atstovas Romualdas Volodka ir sportininkas iš Kauno, Vytautas Kirvėlevičius. Viso turnyro meŧu, gerą formą demonstravęs šiaulietis Romualdas Volodka ir finale parodė puikų žaidimą ir laimėjo rezultatu 3-1. Mažajame finale, Džonik Kuprašvili rezultatu 2-1, nugalėjo sportininką iš Prienų, Regimantą Jurčiukonį.