Mėgėjų taurės apžvalga
  • balandžio 15, 2012
  • Lietuvos Biliardo Federacija
  • Share on Facebook

Kovo 31 – balandžio 1 dienomis biliardo klube „Piramidė“ įvyko laisvosios piramidės turnyras „Mėgėjų taurė“. Pagal reglamentą turnyre negalėjo dalyvauti 10 pirmųjų vietų Lietuvos piramidės reitinge užimantys žaidėjai, taip pat žaidėjai, praeityje buvę Lietuvos čempionatų prizininkais. Viso į varžybas susirinko 31 žaidėjas (28 vyrai ir 3 moterys) iš įvairių Lietuvos miestų, jų tarpe buvo keletas užsienio šalių ambasadų darbuotojų.

Turnyro dalyvių tarpe buvo ir žaidėjų, kuriuos sunku būtų pavadinti mėgėjais, tačiau reglamentas dalyvauti turnyre jiems nedraudė:

Mindaugas Šalkauskas – vienas pajėgiausių Lietuvoje pulo žaidėjų, puikus snukerio meistras;

Simona Milišauskaitė – daugkartinė Lietuvos pulo čempionė;

Alina Olševskaja – bene pajėgiausia šiuo metu Lietuvos piramidės žaidėja, tarptautinių turnyrų (Europos, Pasaulio čempionatai) dalyvė;

Oleg Chodorkin – prieš keletą metų buvęs vienu perspektyviausių Lietuvos piramidės žaidėjų, Pasaulio jaunimo čempionato dalyvis;

Edvinas Jaroševič – taip pat laikytas labai perspektyviu bei daug žadančiu sportininku, Pasaulio jaunimo čempionato dalyvis.

Turnyrinę lentelę, kurioje galite rasti visą turnyro eigą bei visų kovų rezultatus, atsidarysite paspaudę čia

Į geriausiųjų turnyro žaidėjų ketvertuką iš prieš tai paminėtų žinomiausių sportininkų pateko vienintelė Alina Olševskaja, kuri, nors ir pralaimėjusi pirmąją turnyro kovą Jevgenijui Kolesnikovui „sausu“ rezultatu 0:3, sugebėjo susikoncentruoti ir prasibrauti iki pusfinalio, o galiausiai, atsirevanšavusi pirmajam savo varžovui rezultatu 4:3, pateko ir į finalą.

Kitame pusfinalyje puikų žaidimą viso turnyro metu demonstravęs Edvinas Jodokas taip pat rezultatu 4:3 palauzė Radoslavą Bricuną, nors vienu metu ir atsilikinėjo rezultatu 1:3.

Mažajame turnyro finale intrigos nebuvo – jį „sausai“ rezultatu 4:0 prieš Radoslavą Bricuną laimėjo Jevgenijus Kolesnikovas, o štai finalas ir vėl neapsiėjo be lemiamos partijos – jį rezultatu 4:3 prieš Aliną Olševskają laimėjo Edvinas Jodokas.

Galutinę turnyro lentelę, kurioje nurodytos visų žaidėjų užimtos vietos, rasite paspaudę čia

Mažojo finalo dalyviai J. Kolesnikov ir R. Bricun

Finalistai A. Olševskaja ir E. Jodokas

Turnyro prizininkai: E. Jodokas (I vieta), A. Olševskaja (II vieta) ir J. Kolesnikov (III vieta)

Sveikiname turnyro nugalėtojus, prizininkus bei visus dalyvius!

Piramidės sekcijos vardu,

Audrius Rusteika

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: