6 RED pirmenybių aprašymas
  • kovo 25, 2013
  • Snukeris
  • Share on Facebook

Šių metų kovo 23 d. Vilniaus snukerio klubuose buvo sužaistos  “6 RED” pirmenybės.

Turnyras sutraukė gausybę šio akademinio sporto entuziastų. Dalyviai buvo skirstomi į grupes, kuriose vyko nuožmios kovos dėl patekimo į kitą turnyro etapą.

Top 16 etape prasidėjo atkrentamosios varžybos, kurios atsijojo žaidėjus pagal meistriškumo lygį. Po antrojo turnyro etapo keturi žaidėjai prasibrovė į pusfinalius ir finalus. Pirmame pusfinalyje žaidė ilgametis biliardo žaidėjas Aleksandras Isajenko, kuris rezultatu 4:3 įveikė Tomą Puodžiūną. Kitas pusfinalis buvo ne mažiau įtemptas ir jame rezultatu 4:2 Tomas Vilmanas nugalėjo Mindaugą Maisiejų.

Mažajame finale, dėl 3 vietos stojo į kovą, Mindaugas Maisiejus ir Tomas Puodžiūnas, pastarasis ir iškovojo 3 vietą rezultatu 4:3.

Nemažiau dramatiškas buvo ir pirmenybių finalas, nugalėtoją išaiškinti padėjo tik lemiamas freimas. Įtemptoje kovoje “6 RED” pirmenybių nugalėtoju tapo Aleksandras Isajenko, išplėšdamas pergalę iš Tomo Vilmano rankų.

Pogrupių eiga:  I pogrupis     II pogrupis   TOP16