Aleksandras Isajenko pateko į Europos čempionato ketvirtfinalį
  • rugpjūčio 01, 2014
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Mūsų šalies atstovas, Aleksandras Isajenko, sukėlė sensaciją Europos Piramidės čempionate, rezultatu 5-1 aplošęs vieną geriausių pasaulio žaidėjų, buvusį pasaulio čempioną Vladislavą Osmininą ir pateko į aštuntfinalį.

Mūsų šalies atstovas, Aleksandras Isajenko, sukėlė sensaciją Europos Piramidės čempionate. Aleksandras aplošė rezultatu 5-1 vieną geriausių pasaulio žaidėjų, 2012 m. Pasaulio čempioną, 2012 m. Europos čempioną, 2013 m. Kremliaus taurės nugalėtoją ir dar daug kitų titulų turintį, Vladislavą Osmininą (Rusija) ir pateko į aštuntfinalį.

Kitas jo priešininkas buvo dar vienas Rusijos atstovas – Aleksandr Čepikov (2014 m. kombinuotos piramidės Pasaulio čempionas ir dar daug kitų titulų turintis žaidėjas). Kai rezultatas buvo 5-4 Aleksandro Čepikovo naudai ir jam buvo likę vos trys rutuliai, Aleksandras gavo progą padaryti kontrolinę partiją. Tą jis ir padarė, įmušęs aštuonis iš eilės nepaprastus rutulius. Kontrolinėje partijoje po nesėkmingo Aleksandro Čepikovo išmušimo, Aleksandras Isajenko įmušė 6 rutulius, bet suklydo mušdamas „svetimą“ rutulį į kampinę kišenę. Dėl to Aleksandr  Čepikov beveik pasivijo Aleksandrą Isajenko ir įmušė 4 rutulius, bet suklydo mušdamas nepaprastą „savą“ į kampinę kišenę. Aleksandras Isajenko susikoncentravo ir sėkmingai baigė susitikimą, įmušęs du paskutinius jam likusius rutulius.

Šeštadienį jo laukė kova su Moldovos atstovu Sergej Križanovskij. Ši kova mūsų šalies atstovui susiklostė ne itin sėkmingai ir jis pralošė jaunajam Moldovos sportininkui rezultatu 6-2. Sveikiname Aleksandrą Isajenko užėmus įspūdingą 5 vietą Europos kombinuotos piramidės čempionate. O Aleksandrą nugalėjęs Moldovos atstovas ir tapo naujuoju, 2014 m. Europos kombinuotos piramidės čempionu, aplošęs finalinėje kovoje Baltarusijos atstovą Evgenij Kurta rezultatu 7-6.

Kitam mūsų šalies atstovui, Arvydui Špogiui, diena nebuvo tokia sėkminga. Pirmą savo kovą jis pralaimėjo Baltarusijos atstovui Valerijui Čižovui rezultatu 5-1. Sekantis jo priešininkas buvo Moldovos atstovas Vladimir Reis. Nors Arvydas pirmavo rezultatu 4-1, Vladimir sulygino rezultatą iki kontrolinės partijos. Didžiausią turnyro puošmena buvo tai, kad kai Moldovos atstovui iki pergalės buvo likęs vos vienas rutulys, o Arvydui du rutuliai, lietuvis vienu smūgių įmušė įspūdingus du jam likusius rutulius ir laimėjo susitikimą. Kitas jo priešininkas buvo gerai žinomas ir stiprus žaidėjas iš Ukrainos – Artur Pivčenko. Deja Arvydui pritruko jėgų ir ištvermės ir jis nesugebėjo jam pasipriešinti, pralaimėjęs susitikimą rezultatu 5-0. Tokiu būdu Arvydas Špogis užėmė 9 vietą Europos čempionate.

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: