“Alex club” taurėje antrą kartą iš eilės stipriausias buvo marijampolietis Mindaugas Šalkauskas
  • vasario 11, 2016
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Į tradiciniu jau tapusį turnyrą Panevėžyje šįkart atvyko 34 biliardo meistrai iš Panevėžio, Šiaulių, Kėdainių, Klaipėdos, Marijampolės bei Mažeikių. Sportininkai kaip jau tapo įprasta varžėsi laisvos piramidės disciplinoje. Pirmasis varžybų etapas vyko dviejų minusų sistema, o antrasis, į kurį pateko 8 pajėgiausi žaidėjai – olimpine sistema.

Pirmąją varžybų dieną kovos vyko labai atkakliai bei sunkiai nuspėjamai. Stebino veteranas iš Šiaulių Romualdas Volodka, paeiliui nugalėjęs du pajėgius panevėžiečius – Ričardą Krasauską bei Marių Adukauską, taip užkirsdamas jiems kelią į antrąjį varžybų etapą. Panevėžiečiai Rytis Krasauskas, Audrius Rusteika, vilnietis Edvinas Jodokas, klaipėdiečiai Paulius Černeckis bei Jokūbas Žadeikis – šie sportininkai taip pat neįveikė varžovų pirmąją varžybų dieną, nors daug kas iš jų to tikėjosi.

Pasibaigus pirmojo etapo kovoms paaiškėjo, kad dėl pagrindinio prizo toliau varžysis marijampolietis Mindaugas Šalkauskas, kėdainiškis Jonas Čepauskas, šiauliečiai Ričardas Kovėra ir Darius Lukošius bei panevėžiečiai Vaidas Petukauskas, Raimondas Grižas, Jevgenijus Silantvevas ir Haroldas Puikis.

Trys ketvirtfinalio kovos klostėsi itin atkakliai bei baigėsi rezultatais 4:3. Tokiu rezultatu Jevgenijus Silantjevas, Vaidas Petukauskas ir Ričardas Kovėra įveikė atitinkamai Raimondą Grižą, Haroldą Puikį bei Darių Lukošių. Paskutinis ketvirtfinalis baigėsi įtikinama Mindaugo Šalkausko pergale prieš Joną Čepauską rezultatu 4:0.

Turnyro pusfinaliuose intrigos buvo mažiau. Abu jie baigėsi rezultatu 4:1 ir reiškė Mindaugo Šalkausko pergalę prieš Jevgenijų Silantveją bei Vaido Petukausko pergalę prieš Ričardą Kovėrą.

„Alex club“ taurės finale pernykštis čempionas marijampolietis Mindaugas Šalkauskas rezultatu 4:0 nugalėjo panevėžietį Vaidą Petukauską ir iškovojo trofėjų antrus metus iš eilės.

 

Sveikiname Mindaugą su puikia pergale!

20160207_145928

 

Piramidės sekcija

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: