„Ardenų Taurė 2014“ Lietuvos komandos dienoraštis (I dalis)
  • birželio 07, 2014
  • Pulas
  • Share on Facebook

Jau nuo ketvirtadienio vyksta kovos tarptautiniame pulo turnyre Liuksemburge – „Ardenų taurė 2014“ (Ardennen-cup 2014). Jame dalyvauja ir Lietuvos atstovai, kurie kausis asmeniniuose bei komandiniame turnyre.
Lietuvą atstovauja – Monika Mickutė, Simona Milišauskaitė, Kęstutis Žadeikis bei Geistys Mickus
Penktadienį Lietuvos komanda kovojo komandinėje įskaitoje. Pirmoje dvikovoje prieš Šveicarijos komandą (Luzerner Shrek 1) laimėjome 2-0 nors rezultatas ir neatspindi kovos įtampos, kuri startiniame susitikime visada pasireiškia. Antrajame etape susitikome su pajėgia Baltarusijos komanda (Lucky strike) – pirmojoje kovoje Geistys nugalėjo savo varžovą 4-2, antrojoje –  Kęstutis, esant rezultatui 3-2 jo naudai, „devyniukės“ disciplinoje, smūgiavo lemiamą devinta rutulį, kuris kybojo kišenėje, tačiau šiuo smūgiu rutulį tik šiek tiek pajudinęs paliko kyboti,  reikia pabrėžti, kad smūgis buvo atliekamas „savu smūgiu“ per visą stalą, kas yra dažnai būdinga piramidės disciplinoje.  Po šio nedidelio netikslumo Kęstutis daugiau prie stalo  nepriėjo ir Baltarusijos ekipa šventė pergalę bendru rezultatu 2-1 . Trečiojoje dvikovoje nesunkiai įveikėme Vokietijos komandą (Reinsch heißt) bendru rezultatu 2-0. Sekančioje kovoje  susitikome su labai stipria Olandijos komanda (DonJuan). Kęstutis savo kovą prieš varžovą laimėjo rezultatu 3-1, Geistys tik „kontrolinėje partijoje“ turėjo pripažinti savo varžovo pranašumą, kuris nedarė klaidų ir pataikė praktiškai visus muštus rutulius, na, o Monikai pakišo koją aukšto lygio varžybų jaudulys. Lietuvos ekipa šią dvikovą pralaimėjo bendru rezultatu 2-1 bei baigė pasirodymą komandinėje įskaitoje su 2 pergalėmis bei 2 pralaimėjimais.

Sekančios mūsų kovos asmeninėse varžybose vyks Sekmadieni bei Pirmadienį.

Visą informaciją apie turnyrą – rezultatus, turnyrinę lentelę bei tiesioginę transliaciją nuo 1 bei 2 stalų galite rasti adresu – www.ardennen-cup.lu

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: