„Ardenų Taurė 2014“ Lietuvos komandos dienoraštis (II dalis)
  • birželio 12, 2014
  • Pulas
  • Share on Facebook

Išaušo sekmadienio rytas – pagrindinė mūsų sportininkų startų diena.
Ryte prasidėjo moterų kovos, kurios nuteikė mus optimistiškai. Simona Milišauskaitė pirmoje savo dvikovoje „Sutvarkė reikalus“ gana greitai, ji rezultatu 5-0 nugalėjo Vokietjos atstovę, Monika Mickutė taip pat šventė pergalę prieš Vokietijos atstovę rezultatu 5-2. Sekančioje kovoje simona taip pat nugalėjo savo varžovę iš Vokietijos. Mūsų merginoms atrodė, kad jos dalyvauja Vokietijos čempionate, nes visos varžovės buvo tik iš ten. Sekančios kovos pasiūlė mūsiškėms dar stipresnes varžoves prieš kurias laimėti jau buvo sunkoka, tad abi Lietuvos atstovės liko 33-oje vietoje. Sveikiname jas aplenkus daugiau nei pusę savo varžovių…
Vyrų varžybos prasidėjo jau įdienojus. Kęstutis Žadeikis pačioje pirmoje kovoje patyrė nesėkmę, bet toliau atsigavo ir nugalėjo net penkis varžovus iš eilės, tarp kurių buvo sportininkai iš Austrijos, Italijos, Belgijos ir du Vokiečiai. Verta pažymėti, kad Kęstutis nugalėjo Vokietį J.Krumbe (4-1), kuris vėliau laimėjo jaunuolių turnyrą. Šios pergalės Kęstučiui atvėrė duris į top-64 lentelę.
Geistys Mickus turnyrą irgi pradėjo puikiai, nugalėdamas Belgijos atstovą, bet vėliau nesusitvarkė su savo emocijomis ir pralaimėjo sekančias kovas.
Sekmadienio kovos užsitęsė iki 3 val. nakties, tad pirmadienio ryte buvo gana sunku Kęstučiui vėl stoti į kovą. Jis, dar ne visiškai prabudęs, pralaimėjo savo dvikovą, tuo baigdamas pasirodymą vyrų grupėje.
Vaikų grupėje Kęstučiui paskartojo vyrų scenarijus – pirma pralaimėta kova ir keletas pergalių „minusinėje“ pusėje. Čia viskas klostėsi sėkmingai iki aštuntfinalio, kur kova prieš Šveicarijos sportininką baiėsi nesėkmingai. Vis tik nuovargis padarė savo, buvo tikrai sunku kovoti esant +32C karščiui, stipriai nedamiegojus, na ir priešininkai buvo už Kęstutį vyresni dviem, trimis metais.
Apibendrinant turnyrą norisi pasidžiaugti, kad iš Lietuvos šį kartą sudalyvavo net keturi sportininkai. Rezultatai, taip pat yra visai geri, nes buvo iškovota keletas tikrai gražių pergalių ir aišku reikia atskirai pažymėti mažojo biliardo virtuozo, Kęstučio Žadeikio puikų startą šių metų Ardenų taurėje.
Moterų turnyro visus rezultatus rasite – http://www.eurotouronline.eu/default_etwomen.asp?db=eurotour&client=women
Vyrų ir komandų rezultatus rasite – http://ardennen-cup.lu/resultate_en.asp

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: