„Aukštaitijos taurėje“ panevėžiečiai savo tvirtovės neapgynė
  • spalio 16, 2013
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Spalio 12-13 dienomis Panevėžyje įvyko Laisvos piramidės turnyras „Aukštaitijos taurė“ 2013, į kurį susirinko 36 sportininkai iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Kauno, Marijampolės ir Visagino.  Dalyvių tarpe buvo 20 panevėžiečių bei 16 miesto svečių. Reiktų paminėti, kad šis turnyras – gausiausias piramidės turnyras per Panevėžio biliardo istoriją.

Pirmoji turnyro diena parodė, kad šio turnyro prizininkus prognozuoti bus itin sunku. Jau pirmoje savo kovoje krito aukščiausią reitingą turintis turnyro dalyvis vilnietis M. Lukašikas, rezultatu 1:3 pralaimėjęs šiauliečiui V. Šimkui, kuris tik turnyro išvakarėse „atsisveikino“ su gipsu ant pagrindinės dešinės rankos.

Po itin atkaklių ir iki vėlumos užsitęsusių kovų į turnyro TOP-8 pateko panevėžiečiai A. Žukas, S. Morkūnas bei A. Rusteika, šiaulietis V. Šimkus, marijampolietis P. Bliuvas, kaunietis Ž. Žatkevičius bei vilniečiai M. Lukašikas ir I. Kiseliov.

Dviejuose turnyro ketvirtfinaliuose M. Lukašikas bei I. Kiseliov kiek lengviau susitvarkė su atitinkamai A. Žuku bei P. Bliuvu. Kituose dviejuose ketvirtfinaliuose vyko drama. S. Morkūnas prieš V. Šimkų laimėjo tik po lemiamos „kontrinės“ partijos, o fantastiškai kovos pabaigą sužaidęs Ž. Žatkevičius taip pat tik „kontrinėje“ partijoje nugalėjo A. Rusteiką rezultatu 8-7.

Turnyro pusfinaliuose dominavo vilniečiai. Jei S. Morkūnas prieš I. Kiseliovą dar sugebėjo laimėti vieną partiją, tai daug jėgų ketvirtfinalyje išnaudojęs Ž. Žatkevičius prieš M. Lukašiką pralošė „sausai“ rezultatu 0:4.

„Aukštaitijos taurės“ nugalėtojas paaiškėjo taip pat tik po lemiamos „kontrinės“ partijos – po itin atkaklios bei permainingos kovos savo pranašumą įrodė turnyro favoritas M. Lukašikas, laimėdamas rezultatu 5:4.

 

Varžybų turnyrinę lentelę su visų kovų rezultatais rasite čia

 

Sveikiname turnyro nugalėtoją Maksimą, prizininkus bei visus dalyvius!

 

Prizininkai Aukst 2013

Turnyro prizininkai: iš kairės – Ž. Žatkevičius, M. Lukašikas, I. Kiseliov ir S. Morkūnas.

 

Maksimas Auks 2013

Igoris Auks 2013

 

Piramidės sekcijos vardu,

Audrius Rusteika

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: