Baltijos Snukerio lygos II etapo aprašymas
  • balandžio 23, 2013
  • Snukeris
  • Share on Facebook

Praėjusį savaitgalį Vilniuje įvyko Baltijos Snukerio lygos II-as etapas. Į varžybas atvyko stipriausi šios sporto šakos atstovai, pasiruošę kautis dėl reitingo taškų ir etapo nugalėtojo vardo.

Po įprasto įžanginio varžybų etapo „round-robin“, į kitą turą pateko 24 stipriausi varžybų dalyviai. Toliau dalyvių laukė atkrentamosios varžybos ir įtemptos kovos.

Vienas geriausių varžybų pasirodymų – Aleksandro Isajenko žaidimas. Kaip ir pridera tokio lygio meistrui jis nepralošė nei vieno freimo savo varžovams iki pat finalinių kovų.

Taip pat į finalinį varžybų etapą prasibrovė ir Domas Mineikis – talentingas pulo disciplinos atstovas. Šiuo metu Domas yra vienas iš pulo reitingų lyderių.

Įdomų susitikimą galima buvo stebėti Top 8 etape tarp Mindaugo Maisiejaus ir Latvijos atstovo Maris Volajs. Susitikimas išsiskyrė aukštu žaidimo lygiu, jame galima buvo stebėti kaip „gimsta“ didžiausia turnyro serija – 83 taškai. Serijos autorius Maris Volajs.

Pusfinalius pasiekė Aleksandras Isajenko, Aleksandras Zaicevas iš Latvijos, Vilius Schulte ir Maris Volajs (LV). Savo varžovą Aleksandras Isajenko įveikė sausu rezultatu 3-0 ir iškovojo kelialapį į finalą. Dramatiškesnis pusfinalis vyko tarp jaunojo talento Viliaus Schultes ir Latvijos atstovo Maris Volajs. Atkaklioje kovoje, kontrolinėje partijoje Vilius iškovojo pergalę 3-2.

Finalas žadėjo intriguojantį reginį – jaunąjį Vilių Schulte egzaminuos 22 kart Lietuvos piramidės disciplinos čempionas Aleksandras Isajenko. Iki pat finalo Aleksandras „neatidavė“ nei vieno freimo savo varžovams, tuo tarpu kai Vilius sunkiose kovose iškovodavo pergales. Aleksandro spurtas pirmose susitikimo freimuose nenugąsdino Viliaus ir jis išlygino rezultatą 2-2. Lemiamoje partijoje įtampa išliko iki pat paskutinio kamuoliuko. Po dviejų sudėtingų, bet techniškai atliktų smūgių, Vilius išplėšė pergalę ir iškovojo svariausią pergalę savo karjeroje.

Sveikiname Vilių Schultę tapus Baltijos Snukerio lygos antro etapo nugalėtoju.

Turnyro eigą rasite čia.

Atnaujinti BSL reitingai čia.

LBF

Snukerio sekcija

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: