Baltijos snukerio lygos čempionu tapo Estijos sportininkas
  • lapkričio 05, 2013
  • Snukeris
  • Share on Facebook

Šį savaitgalį į Vilniaus snukerio klubus „Cue Club“ ir „KN club“ susirinko stipriausi Baltijos snukerio lygos žaidėjai sužaisti Baltijos snukerio lygos super finalą.

Kadangi turnyre galėjo dalyvauti tik 32 stipriausi lygos reitingo žaidėjai, jau pirmuose susitikimuose netrūko įtemptų kovų bei gražaus žaidimo.

Į top 8 etapą pateko ir gavo teisę toliau kovoti dėl Baltijos snukerio lygos čempiono titulo šie žaidėjai: Andres Petrov (EE), Vilius Schulte (LT), Mindaugas Maisiejus (LT), Maris Volajs (LV), Peteris Ermansons (LV), Simonas Dragūnas (LT), Aleksandrs Zaicevs (LV) ir Sergej Sergejev (LV).

 

Tolesniuose turnyro etapuose rezultatyvų žaidimą rodęs Estijos sportininkas Andres Petrov, nesunkiai įveikė savo priešininką Vilių Schultę. Tačiau jau netrukus susitiko su Lietuvos atstovu Mindaugu Maisiejumi, kur visa mačo iniciatyva pilnai priklausė Mindaugui 2-0. Po pertraukėlės grįžęs Estijos sportininkas ėmėsi ryžtingų veiksmų ir išplėšė pergalę iš Mindaugo 2-3. Kitame susitikime svečias iš Latvijos Peteris Ermansons nesunkiai nuginklavo 2012 metų Baltijos lygos čempioną Simoną Dragūną rezultatu 3-1.

 

Šį kartą Baltijos snukerio lygos super finalas vyko tarp daug žadančio Estijos atstovo A. Petrov ir Latvijos pulo virtuozo P. Ermansons. Neilgoje, bet sudėtingoje finalinėje kovoje rezultatu 3-0 pergalę šventė Estijos sportininkas.

 

Didžiausia lygos serija 83 taškai, Maris Volajs (LV).

Turnyro eigos lentelė čia

Susitikimų vaizdo įrašų galerija čia

Interviu su 2013m. BSL čempionu čia

 

Sveikiname dalyvius ir nugalėtojus,

LBF

Snukerio sekcija

 

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: