Baltijos Snukerio Lygos II etapo apžvalga
  • balandžio 23, 2012
  • Lietuvos Biliardo Federacija
  • Share on Facebook

Praėjusį savaitgalį Vilniuje įvyko įsimintinas angliškojo biliardo-snukerio renginys – Baltijos Snukerio Lygos antrasis etapas. Verta paminėti, kad net puse žaidejų atvyko iš kitų šalių – Latvijos bei Baltarusijos.

Praėjusį savaitgalį Vilniuje įvyko įsimintinas angliškojo biliardo-snukerio renginys – Baltijos Snukerio Lygos antrasis etapas. Verta paminėti, kad net puse žaidejų atvyko iš kitų šalių – Latvijos bei Baltarusijos.
Po atkaklių kovų grupėse į 24 geriausių žaidejų tarpą pateko 12 Lietuvos, 9 Latvijos ir 3 Baltarusijos atstovai.
Kiek netikėta buvo, kad net 3 žaidėjai, patekę į aštuntfinalį pirmu numeriu savo grupėse, nepraėjo šio etapo. Taip Vilius Schulte pralaimejo Elviui Melniui (LV), Tomas Vilmanas – Vytautui Janulevičiui, o tituluotasis Maris Volais (LV) net 3:0 nusileido Telšių krašto lyderiui Arūnui Ignotui.
Ketvirtfinalyje Tomas Puodžiūnas nepaliko šansų daugkartiniam Piramidės čempionui Aleksandrui Isajenko. Laimonas Aldonis, nors ir davė gerą kovą Sergejui Sergejevui (LV), turėjo pripažinti svečio iš Latvijos pranašumą. Anna Prisjaznuka (LV), iš pradžių pirmavusi prieš bendraklubį Elvi Melni (LV) 2:0 , po to dramatiškai pralošusi freimą su papildomu juodu rutuliu ir kritusi į žaidimo duobę iki 2:2, sugebėjo mobilizuotis ir laimėjo susitikimą 3:2 . Vytautas Janulevičius, tadien demonstravęs puikią formą bei įmušęs didžiausią turnyro 69 taškų seriją,įiveikė Arūną Ignotą.
Pusfinaliuose galimai pasireiškė Latvių nuovargis ir pergales „sausais“ rezultatais 3:0 pasiekė Tomas ir Vytautas.
Finale žiūrovai galėjo gėrėtis kokybišku lietuviško tandemo žaidimu, kuriame geresnis buvo, labiau patyres Tomas Puodžiūnas. Ši pergalė pakėlė jį į pirmą Baltijos Snukerio Lygos turnyrinės lentelės vietą.
Sveikiname varžybų dalyvius ir prizininkus ir laukiame Jusu visu gegužės 19d. Rygoje, trečiajame BSL etape!
Išsamią turnyro eigą ir statistiką rasite: http://www.tournamentservice.net/tournament.php?finstand=2248

[flagallery gid=3 name=Gallery]

 

 

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: