„Black Ball“ taurės apžvalga
  • gegužės 01, 2014
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Balandžio 26 – 27 dienomis Klaipėdoje įsikūrusiame biliardo klube „Black Ball“ įvyko reitinginis turnyras «Black Ball taurė», į kurį susirinko 36 sportininkai iš visos Lietuvos. Į čempionatą susirinko dalyviai iš Vilniaus, Panevėžio, Klaipėdos, Švenčionių, Kėdainių. Gausaus dalyvių skaičiaus dėka čempionatas pirmą dieną buvo rengiamas dviejuose klubuose. Antrasis biliardo klubas – „Honolulu“. Visi dalyviai liko patenkinti nes varžybos vyko greitai ir ramiai.

Pirmą varžybų dieną viskas klostėsi gan įprastai. Į antrą etapą pateko visi favoritai, išskyrus neblogą žaidimą paskutiniu metu demonstravusį, Konstantiną Pčeliną, kuris pralaimėjo klaipediečiui Andrejui Ispodnikovui. Nepasisekė ir Levaldui Arcimavičiui, kuris pralaimėjo turnyrų favoritams Arvydui Špogiui ir Valerijui Ivanovui.

Antra varžybų diena prasidėjo nuo ketvirtfinalių. Valerij Ivanov sausu rezultatu 4-0 aplošė Maksimą Lukašiką. Dmitrij Oleinik įtemptoje kovoje aplošė paskutiniu metu puikų žaidimą demonstravusį Jurijų Rybnikovą, rezultatu 4-3. Artūras Martinkėnas laimėjo prieš seniai matytą varžybose ir gerai jose pasirodžiusį Andrejų Ispodnikovą. Turnyro favoritas Arvydas Špogis neįvertino savo varžovo Viliaus Pašakinsko, kuris kontrolinėje partijoje laimėjo sausu rezultatu.

Pusfinalyje susitiko du vilniečiai Valerij Ivanov ir Dmitrij Oleinik. Esant rezultatui 3-2 partijomis ir 7-0 rutuliais Valerijaus naudai, Dmitrijus ištraukė beveik pralaimėtą partiją ir kontrolinėje partijoje surinko 8 rutulius nedavęs Valerijui jokių šansų.

Kitame pusfinalyje susitiko klaipėdietis Vilius Pašakinskas ir žaidėjas iš Švenčionų Artūras Martinkėnas. Matyt Vilius išleido visas savo jėgas kovoje su Arvydu Špogiu ir pralaimėjo Artūrui rezultatu 4-1.

Turnyro finale susitiko Dmitrij Oleinik ir Artūras Martinkėnas. Abu varžovai demonstravo aukščiausio lygio žaidimą ir surinko po dvi partijas iš priėjimo. Finalas pritraukė daug žiūrovų. Bet ta diena sėkmingesnė buvo Dmitrijui, kuris laimėjo rezultatu 5-3 ir išvežė į Vilnių nuostabią taurę.

Sveikiname visus dalyvius ir prizininkus.

Piramidės sekcija.

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: