BSL IV nugali Lietuviai
  • liepos 01, 2012
  • Snukeris
  • Share on Facebook

 Lietuvių duetas vėl nugali Baltijos Snukerio lygos etape

 

Šį savaitgalį Vilniuje buvo sužaistos Baltijos Snukerio lygos IV etapo varžybos. Į renginį susirinko geriausi Lietuvos ir kaimyninių šalių žaidėjai.

 

 

 

Po susitikimų grupės varžybose į tolimesnį etapą pateko 8 stipriausi žaidėjai:

O. Blezurs (UK), S. Dragūnas, A. Maksimov, S. Sergejev (LV), D. Dieninis, M. Maisiejus, L. Aldonis, V. Schulte.

Atkrentamosiose varžybose visus stebino puikus pulo disciplinos atstovo iš Kauno Daumanto Dieninio žaidimas. Jis nugalėjo savo priešininką 3:1 ir pateko į pusfinalį. Kituose susitikimuose jaunasis Simonas Dragūnas įveikė svečią iš Didžiosios Britanojos Ojars Blezurs 3:0, A. Maksimov nusileido svečiui iš Latvijos S. Sergejev 3:1, L. Aldonis turėjo pripažinti V. Schulte pranašumą 3:1.

Pusfinaliuose susitiko jaunasis V.Schulte ir varžybų „atradimas“ D. Dieninis. Rezultatu 3:0 V. Schulte šventė pergalę ir pateko į finalą. Kitame pusfinalyje vyko inirtinga kova tarp jaunojo Lietuvos sportininko S. Dragūno ir Latvjos čempiono S. Sergejev, rezultatu 3:2 pergalę iškovojo Lietuvos atstovas.

Finalinė dvikova žiūrovams padovanojo daug įtemptų momentų ir gražaus žaidimo. Puikiai sužaidęs 4 “freimus“, pergalę rezultatu 4:2 iškovojo Simonas Dragūnas, antrą vietą palikdamas džiaugtis V. Schulte.

lentelė

Sveikiname nugalėtojus,

LBF snukerio sekcija

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: