Cue Club Taurė 2013 Turnyro eiga ir aprašymas
  • balandžio 15, 2013
  • Lietuvos Biliardo Federacija
  • Share on Facebook

Šį savaitgalį Vilniuje įvyko, Lietuvos Biliardo Federacijos organizuojamas, reitinginis snukerio turnyras „Cue Club Taurė 2013”.

Turnyro dalyviai buvo suskirstyti į grupes, kuriose vyko aršios kovos dėl patekimo į geriausių žaidėjų šešioliktuką. Šešiolika geriausių žaidėjų tęsė kovas jau kitą turnyro dieną. Susitikimai buvo itin nuožmūs, nes pralaimėjimas reiškė iškritimą, o pergalė dovanojo kelialapį į TOP 8.

Į ketvirtfinalius iškovojo kelialapius – Arūnas Ignotas (Bilardo, Telšiai), Andrjus Maksimovas (BlackBall, Klaipėda), Mindaugas Maisiejus (KN, Vilnius),  Aleksandras Isajenko (Piramidė, Vlnius), Saulius Zabulėnas (KN, Vilnius), Mindaugas Skurvydas (Cue Club, Vilnius), Simonas Dragūnas (KN, Vilnius), Sergejus Korolkovas (KN, Kaunas). Šiose dvikovose bene įspūdingiausia kova įvyko tarp S. Zabulėno (KN, Vilnius) ir daugkartinio Lietuvos čempiono M. Skurvydo (Cue Club, Vilnius), nugalėtoją išaiškinti prireikė kontolinės partijos, kurioje dar buvo sužaistas „Re-spot“ žaidimas. Po atsižaidimų serijos, pirmas kluptelėjo S. Zabulėnas, kurio klaida tuoj pat pasinaudojo M. Skurvydas ir išplėšė pergalę.

Pusfinaliuose susitiko M. Skurvydas (Cue Club, Vilnius) su S. Korolkovu (KN, Kaunas). Susitikimas padovanojo kiek netikėtą rezultatą – 3:1 Sergėjaus pergalė. Jo krepšelyje per šį turnyrą jau puikavosi kelios „galvos“ , pirmos Lietuvos reitingo vietos sąvininko T. Puodžiūno (KN, Vilnius), antros Lietuvos reitingo vietos sąvininko S. Dragūno (KN, Vilnius) ir dar prisidėjo pergalė prieš M. Skurvydą – trečioji Lietuvos reitingo vieta. Sergėjui tai buvo bene sekmingiausias turnyras karjeroje.

Kitas pusfinalis tarp Aleksandro Isajenko (Piramidė, Vilnius) ir Andrjaus Maksimovo (BlackBall, Klaipėda) buvo kiek greitesnis, 3:0 Aleksandro pergalė.

Finalinėje kovoje Aleksandras neprarado susikaupimo ir sausu rezultatu įveikė Sergejų Korolkovą.

Didžiausią turnyro seriją atliko Vilius Schulte (Cue Club, Vilnius) – 64 taškai.

Sveikiname turnyro „Cue Club taurė 2013” nugalėtoją Aleksandrą Isajenko ir prizininkus.

Cue Club Taurė 2013 Turnyro eigą tiesiogiai galite sekti:

čia

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: