„Cue Club“ taurė – M. Maisiejaus rankose
  • balandžio 06, 2016
  • Lietuvos Biliardo Federacija
  • Share on Facebook

M. Maisiejui, nugalėjusiam „Cue Club” taurės turnyre – nauji iššūkiai vandens sporte

Pavasariui įpusėjus, savaitgalį Vilniuje buvo sužaistas Lietuvos biliardo federacijos rengiamas „Cue Club” taurės turnyras. Varžytis dėl pirmųjų vietų susirinko įvairių disciplinų atstovai, o pirmąją vietą užėmusiam sportininkui paruoštas ir specialus rėmėjų įsteigtas prizas – kvietimas mokytis plaukimo burlente paslapčių.

Geriausiųjų šešioliktuke šį kartą kaip niekad daug piramidės žaidimo atstovų. Klaipėdietis K. Afanasjevas aštuntfinalyje susitiko su V. Schulte, tačiau nesugebėjęs pasipriešinti, pasitraukė iš turnyro, pralaimėjęs priešininkui dviejuose freimuose. M. Eimutis, taip pat dažniau žaidžiantis prie piramidės stalo, turnyro aštuntfinalyje susitiko su A. Petkevičiumi – ištikimu snukerio žaidėju. Įveikęs pastarąjį viename freimų, dviejuose nusileido. Rezultatu 2:1 pergalę pelnė M. Eimutis.

Tuo tarpu kitas susitikimas įvyko tarp pajėgaus Latvijos sportininko M. Volajs, puikiai valdančio tiek snukerio, tiek pulo lazdas, bei V. Janulevičiaus. Šioje kovoje užtikrintai nugalėjo M. Volajs. S. Korolkovo bei R. Baradulino kova baigėsi rezultatu 2:1 S. Korolkovo naudai. Kituose aštunfinalio susitikimuose didesnių staigmenų taip pat nebuvo. Į ketvirtfinalį pateko T. Puodžiūnas, įveikęs S. Zabulėną, A. Maksimovas, nugalėjęs susitikime su R. Staniukynu, T. Vilmantas, laimėjęs kovą su A. Serdikausku, bei M. Maisiejus, nesunkiai pelnęs pergalę prieš M. Stanaitį.

Nors ketvirtfinalyje kiek pritrūko įtampos, tačiau taiklių smūgių buvo nemažai. V. Schulte, susitikęs su M. Eimučiu, nusileido viename freime, tačiau nesunkiai atsitiesė sekančiame ir, padidinęs persvarą iki 3:1, užsitikrino vietą pusfinalyje.

Tuo tarpu kitame ketvirtfinalio susitikime S. Korolkovas nesugebėjo pasipriešinti varžovui ir, nusileidęs trijuose freimuose iš eilės, turėjo pripažinti kolegos pranašumą. Neprasčiau sekėsi ir A. Maksimovui, kuriam be didesnio entuziazmo šį kartą žaidęs ilgametis kolega T. Puodžiūnas nusileido rezultatu 3:0.

Dėl vietos pusfinalyje susikovė ir T. Vilmanas bei M. Maisiejus. Dauguma vos prasidėjus sutikimui pergalę prognozavo M. Maisiejui. Vis tik, suklydęs viename freime, sportininkas perleido iniciatyvą priešininkui, tačiau jau kitame freime atsitiesęs persvarą tik didino. Kova baigėsi rezultatu 3:1 M. Maisiejaus naudai.

Viena didesnių pusfinalio intrigų tapo M. Volajs bei V. Schulte susitikimas. M. Volajs – patyręs, ilgametis snukerio žaidėjas, metai iš metų patvirtinantis savo vardą, bei V. Schulte – jaunas, labai pajėgus, bet vis dar gludinantis savo žaidimo techniką sportininkas. Žiūrovų lūkesčiai tikrai buvo išpildyti. Iniciatyva keliavo iš rankų į rankas, abu sportininkai išnaudojo kiekvieną vienas kito klaidą, ir rezultatui tapus 2:2, visi laukė penktojo – lemiamojo freimo. Jame pergalę išplėšęs, į finalą pateko V. Schulte.

Nors M. Maksimovo bei M. Maisiejaus kova nebuvo tokia įtempta, gero reginio taip pat netrūko. Puikiai viso turnyro metu žaidęs M. Maisiejus nenuvylė žiūrovų ir šiame susitikime. Jis, ilgai netrukęs, priešininką įveikė ir vietą finale užsitikrino rezultatu 3:1.

Finalas buvo gražus. Jauno, karjerą dar tik pradedančio V. Schulte, ir jau savo žaidimo stilių atradusio, ilgamečio snukerio žaidėjo M. Maisiejaus susitikimas prasidėjo apylygėmis jėgomis. Ketvirtajam freimui besibaigiant ir rezultatui tapus 2:2, visas žaidėjų bei žiūrovų dėmesys buvo sutelktas į lemiamą freimą. Ir vis tik, beveik nuo pat jo pradžios iniciatyva buvo M. Maisiejaus rankose, o V. Schulte labiau vijosi priešininką nei dominavo. M. Maisiejus neklydo, ir nepalikęs kolegai jokių galimybių atsitiesti, pelnė pergalę.

„Cue Club” nugalėtojo taurę su pasididžiavimu spaudžiančiam M. Maisiejui buvo įteiktas ir rėmėjų įsteigtas prizas – plaukimo burlente pamokos. Antroje vietoje liko V. Schulte. Trečias vietas pasidalino M.↓Volajs ir A. Maksimov.

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: