Cue Club turnyro apžvalga
  • balandžio 16, 2012
  • Lietuvos Biliardo Federacija
  • Share on Facebook

Šį savaitgalį Vilniuje, įvyko reitinginis Snukerio turnyras „Cue Club taurė“. Iš visosLietuvos suvažiavę žaidėjai buvo suskirtstyti į pogrupius, kuriuose vyko kelialapiųį TOP16 „dalybos“.

Šį savaitgalį Vilniuje, įvyko reitinginis Snukerio turnyras „Cue Club taurė“. Iš visos Lietuvos suvažiavę žaidėjai buvo suskirtstyti į pogrupius, kuriuose vyko kelialapių į TOP16 „dalybos“. Po 16tuko mačų į geriausių žaidėjų aštuntuką, kaip ir buvo galima prognozuoti, pateko pajėgiausi Lietuvos ir Latvijos snukerio žaidėjai: A. Maksimov, T.Puodžiūnas, S. Dragūnas, V. Janulevičius, V. Schulte, A. Žiška, S. Sergejev(LV), A. Isajenka.
Aštuntuke susikovosių sportininkų susitikimų rezultatai: A.Maksimov buvo užskaitytas techninis pralaimėjimas 0:3 prieš T. Puodžiūną. Be pralaimėjimų žengiantis jaunasis S. Dragūnas rezultatu 3:1 įveikė V.Janulevičių. V. Schulte, nepralaimėjęs nei vieno freimo, rezultatu 3:0 įveikė A.Žišką. Svečias iš Latvijos S. Sergejev nusileido daugkartiniam Lietuvos biliardo čempionui A. Isajenko rezultatu 3:1.
Pusfinalių susitikimuose S. Dragūnas įveikė T. Puodžiūną 3:1 . A. Isajenko įveikė V.Schulte rezultatu 3:2.
Finalas pasižymėjo gražia jauno žaidėjo Simo kova prieš patyrusį biliardo žaidėją Aleksandrą. Nuožmioje kovoje pergalę šventė A. Isajenko, įveikęs S. Dragūną 4:1.
Sveikiname dalyvius ir nugalėtojus:
I vieta – Aleksandras Isajenko
II vieta – Simonas Dragūnas
III-IV vieta – Tomas Puodžiūnas ir Vilius Schulte

Top 16 lentelė

 

 

[flagallery gid=4 name=Gallery]

Jauniausias turnyro dalyvis Mantas Ignotas (10m.), turnyro serija 27 taškai

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: