Dešimties raudonų kamuolių Lietuvos snukerio pirmenybių aprašymas
  • liepos 16, 2013
  • Snukeris
  • Share on Facebook

Šį savaitgalį Vilniuje įvyko Lietuvos biliardo federacijos organizuojamos „Dešimties raudonų kamuolių“ Lietuvos snukerio pirmenybės. Į turnyrą susirinkusių dalyvių laukė kiek netradicinės taisyklės, kurios suteikė papildomo žavesio žaidimui. Supaprastinto formato snukerio varžybos, 10 raudonų, ar 6 raudoni kamuoliai, sutraukia dinamiško ir rezultatyvaus žaidimo trokštančių žaidėjų.

Jau po grupių susitikimų žaidėjai buvo suskirstyti pagal pajėgumą į atkrentamųjų varžybų lentelę. Į stipriausių aštuntuką pateko ir kovas tęsė: A. Isajenko (Piramidė, Vilnius), M. Maisiejus ( KN, Vilnius), V. Schulte (Cue club, Vilnius), I. Olchovič (KN, Vilnius), G.Vasiliauskas (KN, Vilnius), E. Šimonėlis (KN, Vilnius), A. Maksimov (Black ball, Klaipėda) ir M. Skurvydas (Free ball, Vilnius).

Po inirtingų kovų į pusfinalius žengė A. Isajenko „sausu“ rezultatu įveikęs M. Maisiejų 2:0. V. Schulte nesunkiai įveikė I. Olchovič 2:0. E.Šimonėlis egzaminavo G.Vasiliauską rezultatu 2:0, Evaldo naudai. M. Skurvydas be didesnių sunkumų įveikė Klaipėdos atstovą A. Maksimovą 2:0.

Pusfinalių rezultatai buvo vienodi, abiejuose susitikimuose lyderis šventė pergalę rezultatu 2:0. „Senosios“ mokyklos atstovas A. Isajenko nesunkiai įveikė jaunąjį talentą V. Schulte. Kitame pusfinalyje patyręs M. Skurvydas įveikė E. Šimonėlį.

Mažajame finalę dėl trečios vietos kovėsi V.Schultė ir E.Šimonėlis, rezultatu 3:1 nugalėjo Vilius Schultė ir iškovojo trečią pirmenybių vietą.

Finalas pateikė intrigą – susitikimas vyko tarp dviejų „vilkų“. Pirmus du freimus nesudėtingai laimėjo Mindaugas. Tačiau jau patikėjęs savo pergale, atsipalaidavo ir Aleksandras ėmėsi „traukti“ susitikimo rezultatą į savo pusę 2:2. Lemiama partija pateikė daug netikėtų sprendimų ir varžovų klaidų. Sėkmė buvo palankesnė Aleksandrui ir jis išplėšė pergalę iš Mindaugo rankų. Sveikiname Aleksandrą tapus pirmenybių nugalėtoju.

Turnyro eigą rasite čia

Sveikiname dalyvius ir nugalėtojus

Lietuvos Biliardo federacijos

Snukerio sekcija

 

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: