Finalo pakartojime – M. Maisiejaus revanšas
  • gruodžio 09, 2014
  • Lietuvos Biliardo Federacija
  • Share on Facebook

Lapkričio mėnesį vykusio Vilniaus taurės turnyro finalistai M. Maisiejus ir V. Schulte susitiko ir šį savaitgalį vykusiame KN klubo turnyro finale, tačiau šįkart M. Maisiejus nugalėjo rezultatu 3-1.

Šį savaitgalį, gruodžio 6-7 dienomis Vilniaus snukerio klubuose “KN”, “Cue Club” ir “Brooklyn” rinkosi snukerio mėgėjai iš Lietuvos ir Baltarusijos. Šįkart dėl BK „KN“ taurės nugalėtojo vardo kovoti susirinko 47 dalyviai.

Šis turnyras pateikė nemažai netikėtumų tiek grupių etapuose, tiek ir atkrintamosiose varžybose. Į atkrintamąsias varžybas pateko trys svečiai iš Baltarusijos – R. Romanovskij ir šio sezono atradimai V. Kalinovskij bei A. Hudobin. Be jų kelialapius iškovojo Lietuvos reitingo lyderiai, piramidės atstovas K. Pčelin, pulistas V. Potaševas bei du jauni Lietuvos biliardo mokyklų auklėtiniai – 14-metis vilnietis M. Stanaitis bei Nemenčinės atstovas E. Dėmenius.

Deja, toliau aštuntfinalio pastariesiems žengti nepavyko, kaip ir buvusiam Lietuvos čempionui T. Puodžiūnui ir reitingo 3-ajai pozicijai S. Korolkovui. Ketvirtfinaliuose lazdas surėmė Lietuvos ir Baltarusijos atstovai, tačiau reitingo lyderiai S. Dragūnas ir M. Maisiejus nesunkiai nugalėjo savo oponentus 3-0. Kituose ketvirtfinaliuose susitiko du Viliai – V. Schulte ir V. Jakaitis – bei BK „KN“ savininkas L. Aldonis ir A. Maksimov. Tačiau, jei V. Jakaitis po netikėtos pergalės prieš S. Korolkovą prieš paskutinio reitinginio turnyro nugalėtoją V. Schulte nepasipriešino, pralaimėdamas rezultatu 3-1, kitame ketvirtfinalyje L. Aldonis tęsė sensacingą pasirodymą, nugalėdamas dar vieną reitingo grietinėlės narį kontrolinėje partijoje rezultatu 3-2.

Vis dėlto, nei L. Aldoniui, nei S. Dragūnui pusfinalio barjero perlipti nepavyko: nors abu turėjo realius šansus iškovoti pergales, abu krito rezultatu 3-0. Finale susikibo paskutinio turnyro finalistai: M. Maisiejus ir V. Schulte. Nepaisant rezultatų, antrąją turnyro dieną vangų pasirodymą demonstravęs V. Schulte nesugebėjo pasipriešinti itin solidžiam M. Maisiejaus žaidimui ir pastarasis atsirevanšavo už pralaimėjimą rezultatu 3-1.

LBF sveikina turnyro prizininkus, nugalėtoją bei dėkoja žaidėjams už dalyvavimą ir tikisi jūsų sulaukti ir ateinančiuose biliardo turnyruose.

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: