Jaunoji Lietuvos snukeristė pravėrė duris į profesionalių turą
  • balandžio 05, 2014
  • Lietuvos Biliardo Federacija
  • Share on Facebook

Keturiolikmetės Dianos Tracevič įspūdžiai iš reitinginio WLBSA (Pasaulio moterų biliardo snukerio asociacija) turnyro:

„Praeitą savaitgalį aš pabuvojau nuostabiame Dunstable snukerio klube Lutono mieste Anglijoje, kur dalyvavau moterų Main tour’e tarp geriausių angliškojo biliardo žaidėjų pasaulyje. Man tai padarė neišdildomą įspūdį, aš daug ką pamačiau ir supratau, kuo labai džiaugiuosi.

Pirmą susitikimą burtai lėmė man žaisti su pačia Reanne Evans, devyniskart pasaulio čempione, dalyvaujančia ir vyrų Main tour’e. Tai man buvo lyg meistro pamoka. Aš buvau be galo laiminga, kai jinai man paplodavo už gerus atsižaidimus ir gražius smūgius. Man buvo didelė garbė su ja žaisti. Nejaučiau jokios įtampos – tik susižavėjimą !

Toliau sekė mano susitikimas su Emily Watson iš Anglijos, kurio metu manyje sukilo įtampa, nes rezultatas keitėsi tai vienos tai kitos naudai. Jaučiau, kad su tuo sunkiai tvarkomės abi.

U21 finalą aš žaidžiau su kita garsenybe – Hannah Jones, kurios mačus anksčiau stebėdavau tik per internetą. Vėlgi, pajutusi, kad turiu galimybę netgi laimėti, susijaudinau ir dariau klaidų. Nors jai pralošiau – gavau vėlgi gerą pamoką, kad nereikia taip drąsiai visada mestis į atakas.

Po mačų susipažinau su garsiu snukerio treneriu Nic Barrow, kuris labai maloniai man davė keletą pamokų.

Ne itin geri rezultatai manęs nenuliūdino . Tiksliau – atvirkščiai. Gavusi kvietimą į sekantį Main tour turnyrą Anglijoje aš treniruosiuosi ir įrodysiu, kad lietuviai taip lengvai nepasiduoda, kovosiu ir garbingai atstovausiu mūsų Tėvynę !“

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: