Jaunosios kartos derbyje nugalėtoju tapo Arnoldas Girič
  • gruodžio 28, 2013
  • Lietuvos Biliardo Federacija
  • Share on Facebook

Šį šeštadienį Vilniaus biliardo klube Cue Club įvyko Dariaus Bublio snukerio mokyklos auklėtinių kalėdinis turnyras.


Jau žaidžiant grupėse netrūko netikėtumų – taip atkaklusis Marius Stanaitis , įveikęs tris priešininkus be pralaimėjimų brovėsi link pusfinalio, jauniausias turnyro dalyvis Foma pasiekė savo pirmą pergalę oficialiame turnyre, o kitame pogrupyje net trys sportininkai (Diana Tracevič, Arnoldas Girič bei Dariuš Šereševskij) turėjo po tris pergales ir vieną pralaimėjimą ir tik įmuštų rutuliukų balansas lėmė, kad į pusfinalį pateko Diana su Arnoldu.

Pirmame pusfinalyje tarp Nikitos Kolpačenko bei Arnoldo favoritu laikytas Nikita,  nors ir įmušė 24 bei 19 taškų serijas buvo pasiųstas į nokdauną 2:0 ir turėjo galimybę kautis tik dėl trečios vietos.

Kitame pusfinalyje tarp Mariaus Stanaičio bei Dianos intrigos ir aistrų buvo ne ką mažiau, tačiau Diana parodė savo „klasę“ ir, įmušdama 22 taškų seriją pateko į finalą.

Kova dėl trečiosios vietos tarp Mariaus Stanaičio ir Nikitos Kolpačenko vėlgi buvo įnirtinga – net dviejų freimų likimas sprendėsi ties paskutiniu juodu rutuliu. Šioje „loterijoje“ Nikitos patirtis davė vaisių ir jis pasipuošę bronzos medaliu , palikdamas jaunąjį talentą Marių labai arti prizininkų pakylos.

Finalas tarp Arnoldo ir Dianos buvo vertas savo pavadinimo – rezultatui partijose tapus 2:2 , abu sportininkai paspaudė rankas vienas kitam lemiamam šturmui. Aplink susirinkę žaidėjų draugai, kartu su tėvais karštai palaikė finalininkus. Išvarginti aštuonių valandų kovų maratono, jaunieji snukeristai išradingai rezgė savo kombinacijas, nė vienas nepasiduodamas iki paskutinių rutulių. Tikslesnis paskutinėse savo atakose šįkart buvo Arnoldas, palikęs vienintelę turnyre dalyvavusią panelę su garbingu sidabro spalvos medaliu.

Sveikinu savo auklėtinius su vis augančiu meistriškumu ir linkiu su dar didesniu užsidegimu treniruotis bei siekti pergalių !

Jūsų treneris,

Darius Bublys

20131228_122233 20131228_121843 20131228_161457 20131228_12223320131228_122129

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: