„Klubinės pulo lygos“ čempionai – „Club Fuksas“ komanda!
  • gruodžio 10, 2012
  • Pulas
  • Share on Facebook

 

Gruodžio 9 dieną, biliardo klube „KN“ įvyko „Klubinės pulo lygos“ finalinis etapas, kuriame varžėsi 7 komandos. Komandą sudarė trys nariai, kurie žaidė skirtingas disciplinas (pool-9, pool-8 ir 14+1).

Dalyvavusių komandų komandų sudėtys: „Club Fuksas“ (Lukas Mačiulis, Tadas Andrėjavas, Pijus Jonikas), „HOT SHOT“ (Egidijus Demenius, Valdemar Vasiukevič, Valdemar Voroneckij), „BIG THREE (Vilius Schulte, Simonas Dragūnas, Jokūbas Merkelis), „KN SECOND“ (Laimonas Aldonis, Dmtrij Šišov, Andrėj Kuščenko), „Jaunieji Talentai“ (Pijus Labutis, Remigijus Kavalnis, Deivydas Dimša), „KN (Domas Kryževičius, Gvidas Vasiliauskas, Valdemar Garbovskij), „Poolplaza“ (Valdemaras Mikutaitis, Kšyštof Blaževič, Sergėj Kuznecov)

Turnyre buvo žaidžiama dviejų minusų sistema iki kol paaiškėjo keturios į stipriausios komandos, kurios pateko į pusfinalį. Į jį be pralaimėjimų pateko „Club Fuksas“ ir „Kn“ komandos. Minusuose dėl patekimo į pusfinalį užvirė tikra kova, pirmieji susitiko „Kn Second“ bei „Poolplaza“ ekipos, kur po įtemptos kovos rezultatu 2:1 pergalę šventė „KN Second“, antroje kovoje dėl kelialapio į pusfinalį susitiko dvi lygiavertės komandos – „Jaunieji Talentai“ ir „Big Three“, čia rezultatas buvo 1:1 ir lemiamą susitikimą žaidė Remigijus Kavalnis ir Simonas Dragūnas, įtampa pasiekė aukščiausią tašką, kai žaidžiant iki 7 pergalių rezultatas tapo 6:6, Simonas Dragūnas parodė šaltus nervus ir laimėjo „kontrolinę partiją“, kuri ir lėmė,  „Big Three“ komandos patekimą į pusfinalį.

Pirmajame pusfinalyje susitiko „Club Fuksas“ ir „Kn Second“, čia po ilgos ir įtemptos kovos, rezultatu 3:0 laimėjo „Club Fuksas“ , antrąjame pusfinalyje ginklus surėmė „KN“ ir „Big Three“ ekipos, šiame pusfinalyje savo pranašumą, rezultatu 3:0 įrodė „Big Three“ komanda.

Kovoje dėl trečios vietos susirungė dvi „namų komandos“, šį kartą „KN Second“ įrodė, kad antroji komanda nebūtinai turi būti silpnesnė už pirmąja bei rezultatu 3:0 užtikrintai nukovė „KN“ ekipą.

Finale susirungė „Big Three“ ir „Club Fuksas“, šios komandos buvo susitikusios ir pirmąjame etape, tada pergalę po įtemptos kovos, rezultatu 2:1 šventė „Club Fuksas“, finale jie dar kartą įrodė savo pranašumą, šį kartą 3:0 įveikdami „Big Three“ ekipą. Sveikiname „Club Fuksas“ komandą tapus pirmąja „Klubinės pulo lygos“ čempione.

Kitas „Klubinės pulo lygos“ sezonas prasideda jau Vasario mėnesį, tikimės, kad komandų skaičius jame dar išaugs, apie naują sezoną laukite tolimesnių naujienų!

 „Klubinės pulo lygos“ prizininkai

 

 

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: