Klubinės pulo lygos čempionai – Piramidė
  • gruodžio 23, 2013
  • Pulas
  • Share on Facebook

Gruodžio 21 dieną, Vilniuje, biliardo klube „Fuksas“, įvyko paskutinis bei svarbiausias šių metų pulo sekcijos renginys – Klubinės pulo lygos finalinis etapas. Į turnyrą buvo pakviestos 18 stipriausių reguliariojo sezono komandų iš Lietuvos bei Latvijos, kurios varžėsi trijose pulo disciplinose – „Pulas-9“, „Pulas-8“, „Pulas-14.1“. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, iš kurių į ketvirtfinalius pateko po 4 komandas.

Ketvirtfinalio poros bei rezultatai:

„No Name“ – „Hauze“ 2:0

„Anjan“ – „SFERA“ 0:2

„Piramidė“ – „Latvian Mix“ 2:0

„KN HOT SHOT“: – „DaNuNa“ 2:0

Į pusfinalius patekusios komandos užsitikrino medalius, tačiau be abejonės visų komandų tikslas buvo iškovoti Klubinės pulo lygos pereinamąją taurę bei turėti teisę ją laikyti savo klube visus metus. Pirmajame pusfinalyje susitiko iki tol turnyre nepralaimėjusios „SFERA“ bei „No Name“ ekipos, dėl patekimo į finalą užvirė tikra kova, pasidalinusios po pergalę „pulas-9“ ir „pulas-8“ disciplinose, lemiama tapo „pulas-14.1“ disciplina, kurioje susikovė šios disciplinos Latvijos čempionas Ivo Šmitsas ir Lukas Mačiulis, šį kartą su įtampa sėkmingiau susivarkė Lukas ir laimėjęs savo susitikimą atvėrė „No Name“ komandai kelią į finalą. Antrajame pusfinalyje, „Piramidė“ užtikrintai nugalėjo „KN HOT SHOT“ ekipą, kurios patekimas į pusfinalį buvo šiokia tokia staigmena.

Finale susikovė prieš turnyrą laikytos favoritėmis „No Name“ bei „Piramidė“, šį kart puikiai sužaidė visi „Piramidės“ atstovai, rezultatu 3:0  nušlavė „No Name“ ekipą, kuriai deja nepavyko apginti čempionės titulo bei teko tenkintis 2 vieta, na o čempionų taurę aukštai kėlė- „Piramidė“, kuri ir turės teisę vadintis stipriausiu 2013 metų klubu.

Turnyrinė lentelė: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Auov0A58Ff9BdDlmR2hIRlEtYURJWVlZdVJrUmU0SkE&usp=sharing#gid=6

1 vieta – „Piramidė“ (Aleksandr Isajenko, Geistys Mickus, Jakov Krasilov)

2 vieta „No Name“ (Lukas Mačiulis, Vilius Schulte, Tadas Andrejavas)

3 vieta „SFERA“ (Kristofers Darbi, Ivo Šmits, Daniels Zakirovs)

3 vieta „KN HOT SHOT) (Jokūbas Merkelis, Vilius Jakaitis, Laimonas Aldonis)

 

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: