Klubinės pulo lygos II etapo eiga
  • gegužės 21, 2013
  • Pulas
  • Share on Facebook

Gegužės 18 dieną, Vilniuje, biliardo klube „Fuksas“, įvyko paskutinis Lietuvos biliardo federacijos organizuojamas turnyras prieš vasaros pertrauką. Šį kartą žaidėjai varžėsi „Klubinėje pulo lygoje“, kurioje komandą atstovauja 3 žaidėjai. Puikus oras visgi nepasiglemžė visų biliardo entuziastų, kadangi į turnyrą susirinko netgi 14 komandų, iš kurių 4 atvyko iš kaimyninės Latvijos.

Turnyras prasidėjo „dviejų minusų“ sistema, tai reiškia, kad komanda iškrenta iš turnyro tik pralošusi du kartus. Šiame turnyre netruko intriguojančių dvikovų, kurių nugalėtojas nebuvo aiškus iki pat paskutinio įmušto rutulio. Be pralaimėjimų į pusfinalį pateko komanda iš Lietuvos „Piramidė“ bei latviai „Anjan“. Na o dėl patekimo į pusfinalius per „minusus“ susigrūmė dvi komandos, kurios atstovauja biliardo klubą „KN“ – „KN Mediniai rieduliai“ bei „KN Style“, šį kartą „Style“ ekipa nesunkiai – rezultatu 3-0 nugalėjo, bei įgijo teisę varžytis pusfinalyje. Dėl patekimo į pusfinalį taip pat susigtūmė pirmojo etapo čempionai „No Name“ bei dar viena komanda iš Latvijos – „Sfera“, gan netikėtai, rezultatu 2-0, pergalę šventė svečiai iš Rygos.

Burtai lėmė, kad pusfinaliuose susitik0 „Anjan“ su „KN Style“ bei „Sfera su „Piramide“. Pirmąjame pusfinalyje netrūko kvapą gniaužiančios kovos, tačiau šį kartą sėkmė labiau nusišypsojo „Anjan“, kurie ir pateko į finalą. Antrąjame pusfinalyje taip pat netrūko įtemptos kovos, tačiau turnyro favoritais laikyta „Piramidės“ ekipa įrodė šį faktą ir tapo antraisiais finalo dalyviais.

Finalas prasidėjo kaip ir galima buvo spėti, labai permainingai. Vieną susitikimą laimėjo „Piramidė“, kitą svečiai iš Latvijos. Taigi lemiama dvikova liko 14.1 disciplinoje , kur lazdas surėmė Geistys Mickus bei latvis Andris Bulis, šį kartą Geistys įrodė savo pranašumą bei tuo pačiu savo ekipai atnešė pergalę antrąjame „Klubinės pulo lygos“ etape.

I vieta – „Piramidė“ (Geistys Mickus, Aleksandr Isajenko, Dainius Rinkevičius)

II vieta – „Anjan“ (Janis Bulis, Janis Kaugurs, Andis Freimanis)

III vieta – „Sfera“ (Daniels Zahirovs, Kristofers Darbi, Ivo Šmits)

Primename, kad reportažą apie šį turnyrą galėsite pamatyti Lietuvos ryto televizijos laidoje – „Teritorija“

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: