Klubinės pulo lygos IV etapo apžvalga
  • rugsėjo 23, 2014
  • Pulas
  • Share on Facebook

Rugsėjo 20 dieną, Rygoje, biliardo klube „BAMS“, įvyko ketvirtasis “Klubinės pulo lygos” etapas, į kurį susirinko 13 komandų iš Lietuvos bei Latvijos. Šiame turnyre kaip jau įprasta buvo varžomasi trijose pulo disciplinose: pulas-9, pulas-8 bei pulas-14.1. 

Pirmajame etape komandos varžėsi “dviejų minusų” sistema, iki kol paaiškėjo 4 stipriausios, kurios burtų keliu buvo suskirstytos poromis bei susigrūmė pusfinalyje:

„ZK Federation“ ekipa iš Latvijos susikovė su vienintele į pusfinalį patekusia Lietuvos komanda „No Name“, šį kart svečiai iš Vilniaus parodė solidesnį bei stabilesnį žaidimą bei nugalėjo bendru rezultatu 0:2

Antrajame pusfinalyje lazdas surėmė ekipos iš Latvijos – „U.S.A“ bei „SFERA“, pirmojo etapo nugalėtojai U.S.A. po įtemptos dvikovos įrodė savo pranašumą bei nugalėjo bendru rezultatu 2-1.

Finale taip pat netrūko įtemptų dvikovų, čia į kovą stojo lietuvių ekipa „No Name“ bei šeimininkai iš Rygos – „U.S.A“, po labai įtemptos kovos visose trijose disciplinose triumfavo vilniečiai bei tapo IV Klubinės pulo lygos etapo nugalėtojais.

Mažajame finale, dėl 3 vietos susigrūmė daugkartiniai lygos prizininkai „SFERA“ bei „ZK Federation“, šį kart bronzos medalius užsikabino  daugiau patirties turinti ekipa – „SFERA“.

1 vieta – „No Name“ (Lukas Mačiulis, Vilius Schulte, Rodion Judin)

2 vieta – „U.S.A.“ (Reinis Doninš, Aivars Reinbergs, Anna Prysazhnuk)

3 vieta – „SFERA“ (Andrejs Bulis, Janis Kaugurs, Daniels Zakirovs, Kristofers Darbi)

Skelbiame, kad prieš finalinį etapą, bus rengiamas papildomas V Klubinės pulo lygos etapas Lietuvoje, detalesnė informacija bus pranešta greitu metu, tad prašome sekti informaciją!

 

 

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: