LBF IŠVAŽIUOJAMIEJI TURNYRAI
  • gruodžio 07, 2013
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Šių metų gruodžio 1 diena įvyko LBF išvažiuojamasis turnyras, kuriame dalyvavo 4 LBF licenzijuoti žaidėjai: Maksimas Lukašikas (Vilnius), Valdemaras Mikutaitis ( Vilnius ), Andrius Bareika ( Vilnius ), Artūras Martinkėnas ( Švenčionys ).
Taip pat dalyvių tarpe buvo žaidėjai iš Daugpilio (Latvija) ( 4 sportininkai ) ir 8 žaidėjai iš Visagino.

Visagino klubas svečius priėmė labai šiltai. Reikėtų pažymėti, kad turnyro organizacija ir pravedimas buvo aukšto lygio. Buvo labai daug žiūrovų, kurie stebėjo varžybas iki pat finalo. Turnyro disciplina buvo Kombinuotą Piramidė. Varžybos buvo vykdomos dviejų minusų sistema iki 2 pergalių.

Pasirodo tokiame nedideliame miestelyje yra nemažai biliardo mėgėjų ( net apie 30 žaidėjų ),kurių lygis nustebino net ir LBF žaidėjus.

Vėlai vakare paaiškėjo turnyro pusfinaliai:

Maksimas Lukašikas – Aleksandr Čiurkin ( 2-1 )

Artūras Martinkėnas – Segej Timofeev ( 2-0 )

Pusfinalio kovos buvo pilnos aistų. Maksimas nesitikėjo tokio varžovo pasipriešinimo ir gan sunkiai laimėjo prieš Aleksandrą.

Kitas pusfinalis buvo nebe toks įtemptas, kuriame Artūras Martinkėnas rodė labai aukšto lygio žaidimą ir įveikė varžovą rezultatu 2-0.

Finale susitiko Maksimas Lukašikas ir Artūras Martinkėnas. Abu žaidėjai rodė labai gražų žaidimą. Visi žiūrovai buvo nustebinti gražiais smūgiais ir atsilošimais. Vis gi stipresnis tą dieną buvo Artūras, kuris šiais metais rodo gerus rezultatus varžybose. Jis išlošė prieš Makismą rezultatu 3-2.

Norime pasakyti didelį ačiū už tokias nuostabias varžybas surengusiam Visagino klubui ir paskatinti kitus miestus su LBF pagalba organizuoti panašius turnyrus.

Sveikiname visus dalyvius ir turnyro nugalėtoją Artūrą Martinkėną.

Pagarbiai,

Piramidės sekcijos nariai

GEDC1491

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: