LBF snukerio dvejetų turnyre – jaunėlio triumfas
  • rugsėjo 08, 2014
  • Lietuvos Biliardo Federacija
  • Share on Facebook

Snukerio dvejetų turnyre triumfavo jauniausio žaidėjo N. Kolpačenko ir K. Pčelino tandemas.

Šį savaitgalį Vilniaus biliardo klube „KN“ vyko tradicinis Lietuvos Biliardo Federacijos organizuojamas snukerio dvejetų turnyras.

Siekiant subalansuoti porų galimybes, turnyro metu į poras stojo skirtingų pajėgumų žaidėjai, pasirinktinai arba burtų keliu išsitraukę savo partnerius. Žaidimas vyko po smūgį: po kiekvieno atlikto smūgio (teisingo ar neteisingo), paskesnį smūgį atlikdavo  kitas komandos narys. Žaidžiama buvo vienoje grupėje, dviejų minusų sistema, todėl jau netrukus pradėjo ryškėti stipriausios komandos.

Į pusfinalį be didelio vargo iškopė jaunojo snukeristo N. Kolpačenko ir piramidės atstovo K. Pčelino bei A. Žiškos ir snukerio trenerio D. Bublio tandemas, oponentus įveikę 2-1 ir 2-0. Apatinėje lentelės pusėje virusios kovos nugalėtojais bei pusfinalio kelialapių savininkais tapo V. Garbovskij ir D. Šišov bei favoritai S. Jurkevičius ir V. Potaševas.

Pirmajame pusfinalyje į atlapus kibo A. Žiška/D.Bublys ir V. Garbovskij/D. Šišov. Pastarieji apatinėje lentelės pusėje šlavę savo oponentus nepaliko vilčių ir seniesiems snukerio scenos vilkams ir iškopė į finalą rezultatu 2-0.

Antrajame pusfinalyje susitiko pirmojo rato dalyviai – N. Kolpačenko/K. Pčelin ir V. Potaševas/S. Jurkevičius, tačiau po įtemptos kovos pastariesiems atsirevanšuoti nepavyko ir teko pripažinti pranašumą rezultatu 2-1.

Finale be pralaimėjų žengusieji N.Kolpačenko/K. Pčelin ir čia pademonstravo formą ir atkaklų žaidimą, rezultatu 2-0 palauždami finalistus ir iškovodami pirmąjį titulą snukerio dvejetų turnyre. Paguodos finale dėl trečiosios vietos nugalėjo D. Bublys/A. Žiška.

Sveikiname turnyro nugalėtojus ir dalyvius.

LBF Snukerio sekcija

 

20140906_211427

20140906_211528

Turnyro lentelė:

 

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: