Lietuvos Biliardo Federacija sveikina jus Naujųjų Metų Proga!
  • gruodžio 31, 2013
  • Lietuvos Biliardo Federacija
  • Share on Facebook

Mielieji biliardo entuziastai,

Lietuvos Biliardo Federacija sveikina jus su Naujaisiais Metais! Linkime kitąmet išlikti tokiems pat entuziastingiems, energingiems, nuotaikingiems, šiltiems vieni kitiems. Tikimės, kad mūsų Federacijos veikla toliau tik plėsis ir skatins įvairių biliardo rūšių vystymąsi ir plėtrą Lietuvoje bei kaimyninėse valstybėse.

2014-ais metais jus ir toliau džiugins laiko patikrinti snukerio bei piramidės turnyrai. Piramidės žaidėjams šiemet bus pristatyti dar du nauji reitinginiai turnyrai naujuose Federacijos klubuose – „ERA“ bei „Country“ bei naujo formato 3X3 čempionatas. Snukerio žaidėjai galės mėgautis jau 3-ius metus gyvuojančia Baltijos Snukerio Lyga, kautis už savo klubą Lietuvos Klubų Čempionate bei dalyvauti brangiausiame ir didžiausiame Lietuvoje snukerio turnyre Lithuanian Masters. Pulo žaidėjus toliau trauks 2013 metų atradimai – nuolatos auganti, drauge su Latvijos bei Baltarusijos žaidėjais organizuojama Klubinė Pulo Lyga bei LBF Diamond Tour turnyrai.

Tikimės ir toliau sulaukti jūsų mūsų biliardo klubuose, o mes savo ruožtu pasistengsime užtikrinti aukščiausios kokybės sąlygas bei geriausią įmanomą nuotaiką prie biliardo stalų.

 

Lietuvos Biliardo Federacija

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: