Lietuvos Dinaminės piramidės čempionu tapo Arvydas Špogis
  • spalio 05, 2017
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Į praėjusį savaitgalį Klaipėdos biliardo klubuose vykusį čempionatą be vietinių sportininkų atvyko svečių iš Vilniaus, Kauno bei Panevėžio.
Kaip jau tapo įprasta, kai varžybos vyksta Klaipėdoje, būtent šio miesto sportininkai ir būna pagrindiniai pretendentai į prizininkų pjedestalą. Šis kartas nebuvo išimtis.
Į čempionato Top-8 pateko tik vienas ne klaipėdietis – Dmitrijus Oleinikas, bet ir jis jau ketvirtfinalyje rezultatu 1:3 nusileido Kęstučiui Žadeikiui.
Pirmąjame čempionato pusfinalyje Arvydas Špogis tik po lemiamos partijos rezultatu 4:3 nugalėjo principinį varžovą Konstantiną Afanasjevą. Kitame pusfinalyje Kęstutis Žadeikis kiek lengviau, rezultatu 4:2, palaužė Modestą Mockų.
Lietuvos čempionato finalas tarp seno vilko, daugkartinio šalies čempiono Arvydo Špogio, bei jaunojo, tačiau sparčiai lyderiams ant kulnų lipančio Kęstučio Žadeikio buvo įtemptas iki pat pabaigos. Šįkart Kęstučiui ir vėl kiek pritrūko, jo varžovas pasinaudojo milžiniška sukaupta patirtimi bei išplėšė pergalę finale rezultatu 4:3.

Piramidės sekcijos vardu,
Audrius Rusteika

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: