Lietuvos jaunimo pool-8 čempionato apžvalga
  • balandžio 02, 2012
  • Lietuvos Biliardo Federacija
  • Share on Facebook

Kovo 31 dieną biliardo klube „Bilardo“ Telšiuose įvykusiame Lietuvos jaunimo pool-8 čempionate susirinko rekordinis dalyvių skaičius iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Telšių. Bene didžiausias burys jaunųjų sportininkų atvažiavo iš Vilniaus. Pirmą kartą Lietuvos jaunimo čempionatas buvo pravedamas pagal Europos pulo federacijos (EPBF) reglamentuotas amžiaus grupes.

Jaunių grupėje (iki 16 metų) startavo 17 sportininkų. Kaip ir tikėtasi šioje grupėje dominavo Klaipėdos atstovai Eimantas Šveikauskas ir Kęstutis Žadeikis jaunesnysis. Abu sportininkai be pralaimėjimų pasiekė finalą, o tarpusavio dvikovoje stipresnis buvo Eimantas Šveikauskas.
I vieta – Eimantas Šveikauskas (Klaipėda)
II vieta – Kęstutis Žadeikis jaun. (BlackBall, Klaipėda)
III vieta – Pijus Labutis (Pool masters, Vilnius)
III vieta – Kristof Blazevič (Vilnius)
Jaunimo grupėje (iki 18 metų) startavo 11 sportininkų. Bene įsimintiniausios šios grupės kovos vyko pusfinaliuose. Pirmajame Rapolas Paulavičius buvo atitrūkęs nuo savo varžovo klaipėdiečio Pauliaus Černeckio net 5:1, tačiau pusfinalio baigtis sprendėsi kontrolinėje partijoje. Antrajame pusfinalyje favoritu laikytas Lukas Mačiulis, turėjo gerokai pasistengti kad likviduoti 1:4 turėtą deficitą prieš kitą klaipėdietį Jokūbą Žadeikį. Parodęs valios pastangas Lukas ne tik laimėjo pusfialio susitikimą 6:4, bet ir nepaliko jokių vilčių Rapolui Paulavičiui finalinėje dvikovoje, nugalėjęs jį 6:1.
I vieta – Lukas Mačiulis (Fuksas, Vilnius)
II vieta – Rapolas Paulavičius (Fuksas, Vilnius)
III vieta – Jokūbas Žadeikis (BlackBall, Klaipėda)
III vieta – Paulius Černeckis (BlackBall, Klaipėda)
Mergaičių grupėje (iki 18 metų) startavo vos penkios merginos. Visus nustebino vilnietė Kristina Marozaitė iki finalo nedavusi nei vietos partijos savo varžovėms. Tačiau finale Kristina turėjo pripažinti bendraklubietės Kamilės Saulytės pramašumą.
I vieta – Kamilė Saulytė (Pool Masters, Vilnius)
II vieta – Kristina Marozaitė (Pool Masters, Vilnius)
III vieta – Augustė Mikulėnaitė (Club9, Kaunas)
III vieta – Barbora Gedvilaitė (Bilardo, Telšiai)
Dėkojame varžybų rėmėjui UAB „Bilijardai“ ir Telšių biliardo klubui „Bilardo“ už pagalbą organizuojant varžybas.
Šaltinis: www.pulofederacija.lt
Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: