Ir trečiąjį šių metų Lietuvos piramidės čempionatą laimėjo A. Isajenko
  • spalio 25, 2013
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Spalio 26-27 dienomis biliardo klubuose Malboro ir Classic įvyko 2013 metų Lietuvos Kombinuotos piramidės čempionatas, į kurį susirinko 42 sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Visagino ir Švenčionių. Čempionato dalyvių tarpe buvo ir dvi moterys (O. Heročinskaja ir A. Olševskaja) bei vienas vos 10 metų sulaukęs jaunuolis – Nikita Kolpačenko.

Pirmąją čempionato dieną jau pirmąjame rate susitiko du Lietuvos piramidės reitingo lyderiai – A. Špogis ir A. Isajenko. Pajėgesnis šįkart buvo Arvydas, laimėjęs rezultatu 3:0.

Dauguma čempionato favoritų žengė į antrąjį varžybų etapą, išskyrus Maksimą Lukašiką, kuris nusileido Levaldui Arcimavičiui, ir, kiek netikėtai – puikiai žaidusiam Linui Navickui.

Į antrąjį čempionato etapą pateko devyni žaidėjai iš Vilniaus (A. Isajenko, K. Pčelinas, L. Arcimavičius, L. Navickas, L. Garifulin, S. Jankovskij, E. Stepanovas, R. Bojarovič ir M. Eimutis), trys iš Klaipėdos (M. Mockus, A. Špogis ir K. Afanasjev), du iš Kauno (A. Grabauskas ir K. Dimšlys) bei panevėžietis R. Krasauskas ir Švenčionių rajono atstovas A. Martinkėnas.

Po čempiotano aštuntfinalių ir ketvirtfinalių paaiškėjo 4 stipriausi šiemet Kombinuotos piramidės žaidėjai. Jais tapo vilniečiai A. Isajenko ir L. Garifulin bei klaipėdiečiai A. Špogis bei M. Mockus. Jei pirmieji trys – ne naujokai ant prizininkų pakylos, tai Modestui toks pasiekimas karjeroje pirmasis.

Pirmame čempionato pusfinalyje A. Isajenko po atkaklios kovos palaužė M. Mockų rezultatu 4:2, o antrąjame L. Garifulin po dar atkaklesnės kovos privertė kapituliuoti dabar jau buvusį Lietuvos piramidės reitingo lyderį A. Špogį rezultatu 4:3.

Lietuvos Kombinuotos piramidės čempionato finale intrigos nebuvo, nes Aleksandras nugalėjo Lenarą „sausu“ rezultatu 4:0, taip iškovodamas visų trijų piramidės disciplinų čempiono titulus šiemet.

 

Atsiprašome, kad dėl interneto ryšio sutrikimų nepavyko nufilmuoti nei vienos čempionato kovos bei laiku atnaujinti turnyrinės lentelės.

Čempionato metu buvo filmuojama Lietuvos Ryto televizijos laida Teritorija, kurią galėsite pasižiūrėti lapkričio 3 dieną, 10:25.

Varžybų turnyrinę lentelę su visų kovų rezultatais rasite čia

Prizininkai kombinuota 2013

Čempionato prizininkai: iš kairės – A. Isajenko, L. Garifulin, A. Špogis ir M. Mockus

Nugaletojas kombinuota 2013

Finalistai kombinuota 2013

 

Sveikiname Lietuvos čempionato nugalėtoją, prizininkus bei visus dalyvius!

Piramidės sekcijos vardu,

Audrius Rusteika

 

 

 

 

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: