Lietuvos Kombinuotos piramidės čempionu gana lengvai tapo Dmitrij Oleinik
  • balandžio 12, 2017
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Praėjusį savaitgalį Vilniaus biliardo klube Brooklyn įvykusiame Lietuvos Kombinuotos piramidės čempionate dalyvavo kiek daugiau nei trisdešimt sportininkų iš Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio ir kitų miestų. Čempionatas vyko kiek neįprastu formatu. Pirmą varžybų dieną visi išskyrus aštuonis aukščiausią vietą Lietuvos piramidės reitinge užimančius žaidėjus varžėsi dėl patekimo į aštuntfinalius, o Top-8 žaidėjai vietas ten gavo automatiškai.
Į Lietuvos čempionato ketvirtfinalius po atkaklių ir neretai ilgai užsitęsusių kovų pateko vilniečiai Konstantin Pčelin, Ruslan Bojarovič, Dmitrij Oleinik ir Linas Tamonis, panevėžiečiai Vaidas Petukauskas bei Rytis Krasauskas, klaipėdietis Vitalij Gusiatin ir Švenčionių rajono atstovas Artūras Martinkėnas.
Kaip ir buvo galima prognozuot, tituluoti sportininkai K.Pčelin bei D.Oleinik lengvai sutvarkė reikalus su atitinkamai L.Tamoniu ir V.Petukausku. Kiti du ketvirtfinaliai klostėsi daug atkakliau. A.Martinkėnas po lemiamos partijos išplėšė pergalę prieš V.Gusiatin rezultatu 4:3, o R.Krasauskas primetęs sau palankų žaidimą palaužė kiek nervingai ir daug silpniau nei pirmą varžybų dieną žaidusį R.Bojarovič rezultatu 4:2.
Pirmąjame čempionato pusfinalyje Dmitrij Oleinik ir toliau nedavė savo varžovams net pagalvoti apie pergalę – šįkart nepasisekė Ryčiui Krasauskui. Kitame daug vėliau vykusiame pusfinalyje Artūras Martinkėnas palaužė po dviejų ilgų kovų pavargusį Konstantiną Pčeliną rezultatu 4:2.
Lietuvos čempionato finale intrigos nebuvo, o čempionu tapo kovą sausai laimėjęs Dmitrij Oleinik.Sveikiname čempionato prizininkus!

Piramidės sekcijos vardu,
Audrius Rusteika

IMG_0346
Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: