Lietuvos piramidės čempionu pirmą kartą karjeroje tapo Maksimas Lukašikas
 • lapkričio 17, 2016
 • Piramidė
 • Share on Facebook

Į praėjusį savaitgalį Klaipėdos biliardo klube „Honolulu“ vykusį Lietuvos Dinaminės piramidės čempionatą atvyko 28 žaidėjai iš Vilniaus, Panevėžio, Kėdainių ir žinoma Klaipėdos. Nors čempionate ir nedalyvavo nemažai reitingo lyderių, įskaitant vilniečius Aleksandrą Isajenko bei Dmitrijų Oleiniką, ir galėjo pasirodyti, jog vietinis herojus Arvydas Špogis lengvai apgins savo tvirtovę, viskas klostėsi kiek kitaip.

Į antrą varžybų etapą pateko klaipėdiečiai A. Špogis, A. Kurušin, S. Špogis, V. Kuzmin, M. Mockus, J. Gorbunov, V. Pašakinskas, V. Gusiatin, A. Drozdov ir K. Sinkevičius, vilniečiai K. Pčelin bei M. Lukašikas ir panevėžio atstovai M. Adukauskas, A. Rusteika, P. Kovarskas bei V. Petukauskas.

Čempionato aštuntfinalių rezultatai:

 1. Špogis 3:2 M. Adukauskas;
 2. Špogis 3:1 V. Petukauskas;
 3. Kurušin 3:0 A. Rusteika;
 4. Lukašikas 3:1 V. Kuzmin;
 5. Pčelin 3:2 P. Kovarskas;
 6. Mockus 3:0 J. Gorbunov;
 7. Pašakinskas 3:2 A. Drozdov;
 8. Sinkevičius 3:2 V. Gusiatin.

Varžybų ketvirtfinaliuose dvi kovos baigėsi įtikinamomis Maksimo Lukašiko bei Kęstučio Sinkevičiaus pergalėmis prieš atitinkamai Svajūną Špogį ir Vilių Pašakinską.

Kituose dviejuose pusfinaliuose aistros tiesiog kunkuliavo, o daugkartiniai Lietuvos čempionai krito po daug mažiau tituluotų varžovų kojomis. Jei Modesto Mockaus pergalę prieš Konstantiną Pčeliną kažkas tikrai galėjo prognozuoti, tai Andrėjaus Kurušino pergale prieš Arvydą špogį tikėjo nebent jis pats, o ji buvo pasiekta atsiliekant rezultatu 0:2.

Lietuvos čempionato pusfinaliuose ir finale sunkiai, bet savo šansu pasinaudojo neseniai iš pasaulio čempionato gryžęs Maksimas Lukašikas, savo varžovus atitinkamai Andrėjų Kurušiną bei Modestą Mockų įveikęs vienodais rezultatais 4:3.

Sveikiname visą kiek netikėtą prizininkų pakilą bei ypač pirmą kartą tokį titulą iškovojusį Maksimą!

Piramidės sekcijos vardu,

Audrius Rusteika

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: