Lietuvos piramidės rinktinės pasirodymas 2012 metų pasaulio čempionate
  • spalio 24, 2012
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Spalio 18-21 dienomis Minske praūžė puikiai suorganizuotas 2012 metų pasaulio laisvosios piramidės čempionatas. Lietuvos rinktinės pasirodymą čempionate galima vertinti vidutiniškai. Nors ši kartą į čempionatą vyko kaip niekad gausi net 7 žaidėjų delegacija, realiai konkuruoti su pajėgiausiais pasaulio žaidėjais pavyko tik vyrams Arvydui Špogiui bei Aleksandrui Isajenko. Iš kitų penkių rinktinės narių tik Konstantinui Pčelinui pavyko iškovoti vieną pergalę, tačiau ir ji buvo pasiekta prieš silpnai piramidę žaidžiantį Lenkijos pulo meistrą Radoslavą Babicą.

Na o dabar apie mūsų rinktinės lyderių pasirodymą. Aleksandras Isajenko visą čempionatą demonstravo itin brandų bei solidų žaidimą. Pirmoje kovoje jis rezultatu 5:2 nugalėjo pasaulio čempionatų prizininką ukrainietį E.Palamarių,  o antroje – pajėgų Kazachstano atstovą N.Suikenbajevą rezultatu 5:1 ir pateko į antrąjį čempionato etapą – 1/32 finalo. Deja, tačiau atkrintamųjų varžybų etape Aleksandro laukė Europos čempionas bei būsimasis pasaulio vicečempionas  rusas Andrėjus Freizė. Nors Aleksandras kovojo tikrai puikiai ir žaidimu praktiškai nenusileido varžovui, tačiau esant rezultatui 3:4 varžovo naudai, o ant stalo likus vos keliems rutuliams, Aleksandras padarė klaidą atsižaidinėdamas ir nebeperlaužė kovos eigos į savo pusę bei pralaimėjo rezultatu 3:6.

Arvydas Špogis taip pat puikiai pasirodė jam kiek neparankioje laisvosios piramidės disciplinoje, taip nustebindamas ne vieną žiūrovą, trenerį ar varžybų dalyvį. Pirmoje savo kovoje Arvydas susitvarkė su šių metų Europos jaunimo čempionu ukrainiečiu K. Ustičium rezultatu 5:3, tačiau antroje itin atkakliai ir įdomiai vykusioje kovoje nusileido kylančiai piramidės žvaigždei pasaulio jaunimo čempionui iš Moldovos S.Kryžanovskiui rezultatu 4:5. Iki antrojo čempionato etapo Arvydui buvo likusi viena kova, kurioje jis lengvai nugalėjo estą A.Smetaniną rezultatu 5:1 ir pateko į 1/32 finalo. Deja, tačiau kaip ir Aleksandrui, taip ir Arvydui šis etapas buvo neįveikiamas. Arvydas buvo priverstas pripažinti labai pajėgaus ukrainiečio V.Koriagino pranašumą rezultatu 3:6.

Visus pasaulio čempionato rezultatus, kovų video įrašus bei kitą platesnę informaciją galite rasti čia: http://www.duplet.com.ua/?R=news&id=1874

Žemiau galite pamatyti keletą akimirkų iš pasaulio čempionato.

 

 

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: