S. Dragūnas triumfuoja antrame Lietuvos Snukerio Čempionate iš eilės
  • gegužės 05, 2014
  • Lietuvos Biliardo Federacija
  • Share on Facebook

Praėjusį savaitgalį Vilniuje įvyko svarbiausias metų renginys, Lietuvos snukerio čempionatas. Į turnyrą susirinko 55 šio žaidimo meistrų iš visos Lietuvos.

Pagal numatytą turnyro tvarką pirmąsias kovas pradėjo žemesnio reitingo žaidėjai, vėliau prisijungė aukščiau reitinguojami žaidėjai.

Į top 8 etapą pateko sportininkai turintys aukščiausius reitingus Lietuvos snukerio reitinge: Simonas Dragūnas (1), Tomas Puodžiūnas (2), Mindaugas Maisiejus (3), Sergej Korolkov (5), Andrejus Maksimov (6), Vilius Schulte (9), Paulius Slepionka (15) ir paskutinių turnyrų prizininkas Rokas Grikšelis (35) . Šie aštuoni sportininkai toliau kovojo dėl kelialapio į pusfinalius.

Pusfinaliuose susitiko jaunasis Simonas Dragūnas (KN, Vilnius) ir Sergej Korolkov (Kauno Snukerio Klubas, Kaunas). Aršioje ir nervingoje kovoje Sergėjus turėjo nusileisti Simo šaltakraujiškam žaidimui ir pripažinti jo pergalę 4-3.

Nemažiau intriguojantis buvo ir kitas pusfinalis kuriame dukart Lietuvos čempioną Tomą Puodžiūną (KN, Vilnius) egzaminavo ilgametis bendraklubis Mindaugas Maisiejus (KN, Vilnius). Ilgoje ir techniškoje kovoje Tomas freimas po freimo įrodinėjo savo pranašumą, tačiau susikaupęs M. Maisiejus persvėrė rezultatą ir rezultatu 4-3 iškovojo teisę kautis dėl taip išsvajoto Lietuvos snukerio čempiono titulo.

Finalas prasidėjo šaltakraujiškom Mindaugo atakom ir jau netrukus jo pranašumas buvo įtikinamas 1-0. Tačiau buvęs čempionas neprarado vilties ir įgijęs antrąjį kvėpavimą jau netrukus išlygino ir persvėrė rezultatą. Dėl didžiulės įtampos ir nuovargio dėl ilgų mačų M. Maisiejui atsitiesti nepavyko ir į lemiamą ataką stojęs Simonas nesuklydo ir pelnė savo antrąjį Lietuvos snukerio čempiono titulą.

 

Sveikiname dalyvius ir Lietuvos snukerio čempioną!

LBF

Snukerio sekcija

 

 

Lietuvos snukerio čempionato eiga čia

Naujausi Lietuvos snukerio reitingai čia

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: