Lietuvos snukerio čempionato U-21 apžvalga
  • kovo 31, 2013
  • Snukeris
  • Share on Facebook

Paskutinį šių metų kovo savaitgalį Vilniuje įvyko Lietuvos U-21 čempionatas. Varžybos sukvietė jaunuosius snukerio megėjus iš Lietuvos ir kaimyninės Latvijos.

Jauniausias turnyro dalyvis Nikita Kolpačenko – 9 metai, nepabūgo mesti iššūkio vyresniems sportininkams. Vyriausias čempionato dalyvis Vilius Schulte – 18  metų.

Turnyro eiga nepateikė ypatingų netikėtumų, daugiau metų sportuojantys sportininkai be vargo įveikė savo varžovus ir pasiekė pusfinalius. Pirmieji patekę į pusfinalius be praloštų susitikimų, buvo Vilius Schulte ir jaunasis latvis Radion Judin.

Be didesnių sunkumų, tik su vienu pralaimėtu susitikimu, pusfinalius pasiekė ir Latvijos atstovas Robert Kirichenko ir lietuvis Valdemaras Mikutaitis.

Pusfinaliuose lazdas teko „sukryžiuoti“ V. Schultei ir V. Mikutaičiui, pergalę sausu rezltatu šventė V. Schulte, 2:0.

Kitame pusfinlyje jaunasis R. Judin įveikė savo kraštietį R. Kirichenko 2:1.

Dėl 3 vietos kova mažajame finale užvirė tarp R. Kirichenko ir V. Mikutaičio, dėja Valdemaras neatlaikė latvio atakų ir nusileido rezultatu 2:0.

Finalinė kova tarp V. Schultes ir R.  Judin, žiūrovams dovanojo daug įtepmtų akimirkų ir permainigos kovos. V. Schulte parodė geresnį pasiruošimą dvikovai ir puikiai atakuodamas įveikė jaunąjį latvį 3:1.

Sveikiname Vilių iškovojus savo pirmąjį čempiono titulą.

 

Didžiausia turnyro serija:

R. Judin LV – 55 taškai

Turnyro eiga

Finalai

Sveikiname čempionato dalyvius ir nugalėtoją

Lietuvos Biliardo Federacija

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: