Lietuvos snukerio klubų čempionato apžvalga
  • sausio 28, 2013
  • Snukeris
  • Share on Facebook

Praeitą šeštadienį įvykęs snukerio klubų čempionatas sutraukė 24 žaidėjus, susibūrusius į aštuonias komandas. Deja, kitų miestų klubai į šį renginį savo komandų nedelegavo. Taigi kova vyko tarp pagrindinių Lietuvos snukerio mokyklų – Cue Club ir KN.

Kovos grupėse vyko labai atkakliai, kadangi kiekvienas jautė didelę atsakomybę už komandos draugus. Šioje turnyro stadijoje geriausiai atrodė Mindaugo Maisiejaus vedama KN „Autoritetas“ komanda, visus priešininkus įveikusi „sausu“ rezultatu 2:0. Tuo tarpu kitame pogrupyje labai veržliai turnyrą pradėjusi (2:0 2:0) Cue Club „Broliai rankelės ir pusbrolis“ suklupo (1:2) pries gerai sukomplektuota KN „Perspektyva“ komandą (Tomas Puodžiūnas, Simonas Dragūnas, Vilius Jakaitis).
Didžiausia įtampa tvyrojo ore, kai net 3 pirmo pogrupio komandos kovėsi dėl paskutinio kelialapio į finalinį ketvertą – KN „Būgnai“, Cue Club „Dručkiai“ bei KN „Braliukai“. Čia lemiamas mačas įvyko tarp Dariaus Bublio ir Roman Stanislavov. Pirmam freime Romanas šventė pergalę, įmušdamas didžiausią 46 taškų turnyro seriją ir tik didelių pastangų dėka Dariui pavyko laimėti likusius 2 freimus ir išvesti Cue Club „Dručkius“ į pusfinalį.
Pirmame pusfinalyje atrodė, kad Cue Club „Broliai rankelės ir pusbrolis“ gali pateikti staigmeną ir nugaleti svarųjį KN „Autoritetą“, tačiau šis pateisino savo vardą ir iškopė į finalą.
Antrame pusfinalyje Cue Club „Dručkių“ lyderis, turnyre nepralošęs nei vieno susitikimo, Vilius Schulte įveikė tituluotąjį KN „Perspektyvos“ atstovą Toma Puodžiūną, tačiau kiti Tomo komandos nariai – Simonas Dragūnas ir Vilius Jakaitis  išvedė komandą į finalą, įveikdami Vilmantą Bončkų bei Darių Bublį.
Kovoje dėl trečios vietos burtai lėmė, kad  Cue Club „Dručkių“ komandoje nežais Vilius Schulte, o likusius komandos narius įveikė Cue Club „Broliai rankelės ir pusbrolis“ komandos atstovai –  broliai Verpetinskai.
Finale atrodė, kad KN „Autoriteto“ narius 16 valandų varžybų maratonas nuvargino labiau ir tik Mindaugas Maisiejus tvirtai kovėsi iki galo, nors jau žinojo, kad kiti komandos nariai iškrito.
Taigi  snukerio klubu taurė dar vieniems metams lieka KN klube, o ant jos šono puikuojasi Tomo Puodžiūno, Simono Dragūno bei Viliaus Jakaicio pavardės!

Foto galerja čia

Lietuvos Biliardo Federacija

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: