LT Masters turnyro aprašymas
  • vasario 26, 2013
  • Snukeris
  • Share on Facebook

Praėjusį savaitgalį į Vilniaus biliardo klubuose Cue Club bei KN vykusį prestižinį „LT Masters“ snukerio turnyrą susirinko 24 geriausi žaidėjai iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos.

Jau žaidžiant grupėse turnyras pažėrė nemažai netikėtumų. Tik viename pogrupyje jo lyderis Tomas Puodžiūnas užėmė pirmąją vietą, tuo tarpu kituose „iššovė“ ne auksčiausią vietą išankstinėje klasifikacijoje užimantys žaidėjai. Taip racionalusis Ojars Blezurs is Latvijos įveikė tituluotą Simoną Dragūną bei kitus pogrupio varžovus ir užėmė pirmą vietą grupėje; Rodion Judin tiesiog „nušlavė“ visus savo oponentus ; o paskutiniame 4 pogrupyje net patyręs Mindaugas Skurvydas neatsilaikė prieš ramųjį Elvį Melnį iš Latvijos, kuris ir tapo šio pogrupio nugalėtoju.
Aštuntfinalyje didžiausia staigmena buvo Viliaus Jakaičio pergalė prieš daugkartinį turnyrų nugalėtoją bei viena iš šio renginio favoritų – Marį Volajs 3:1.
Ketvirtfinalyje Vilius toliau išlaikė gerą tonusą ir įveikė kita turnyro „atradimą“ Ojars Blezurs 3:1. Tomas Puodžiūnas nerado ka priešpastatyti užtikrintam Mindaugo Skurvydo žaidimui 1:3. Simonas Dragūnas, nors ir pirmavęs prieš energingąjį Rodion Judin 2:0, „atleido vadeles“ ir praleido latvį i pusfinalį 2:3. Arūnas Ignotas atkaklioje kovoje pralošė Elviui Melniui 2:3.
Pusfinaliuose įtikinamai 3:0 laimėjo favoritai – Rodion ir Mindaugas.
Finalas buvo labai dinamiškas ir gražus, suteikęsgerą reginį žiūrovams. Abu žaidėjai kovojo užtikrintai, demonstravo puikią techniką bei įdomius sprendimus ( tuo galima dar sykį pasigrožėti LBF.lt Video skiltyje ). Vis delto jaunasis Rodion Judin įrodė, kad kryptingos, profesionalios treniruotės, derinyje su jaunystės energija ( jam tik 15 metų) duoda tokį rezultatą, kad pavyko įveikti tokį patyrusį ir tituluotą snukerio meistrą, kaip Mindaugas Skurvydas !