„Malboro taurė“ laimėjo Aleksandras Isajenko
  • lapkričio 24, 2013
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Lapkričio 23-24 dienomis biliardo klubuose Malboro ir Classic įvyko 2013 metų turnyras “Malboro taurė”, į kurį susirinko 37 sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Panevėžio, Visagino , Švenčionių ir vienas sportininkas iš Ukrainos. Turnyro dalyvių tarpe buvo ir dvi moterys (O. Geročinskaja ir A. Olševskaja), bei vienas vos 10 metų sulaukęs jaunuolis – Nikita Kolpačenko.

Pirmoji turnyro diena atnešė daug gražių ir netikėtų kovų. Vienas iš turnyro favoritų – Konstantin Pčelin pirmą savo susitikimą prieš Alį Kairį pralaimėjo rezultatu 3-1. Iškritęs į minusus jis susitiko su Olga Geročinskaja. Olga parodė nepriekaištingą žaidimą ir laimėjo prieš Konstantiną rezultatu 3-0.

Visus taipogi nustebino Česlovas Špūras, kuris biliardo pasaulyje tikrai nėra naujokas, bet pamatyti jį varžybose galima gan retai. Jis nepralaimėjęs nei vienos kovos (per “pliusą”) išėjo iki pat ketvirtfinalio.

Negalime nepaminėti ir svečią iš Kauno – Algimantą Grabauską, kuris pirmoje savo kovoje aplošė gan stiprų žaideją Ruslaną Bojarovič. Jis be vieno pralaimėjimo pateko į aštuntuką.

Įdomi ir įtempta kova įvyko tarp Valerijaus Ivanovo ir Artūro Martinkėno. Artūras rodė labai stabilų žaidimą ir aplošė vieną iš turnyro favoritų Valerijų Ivanovą rezultatu 4-2.

Taigi, po pirmos varžybų dienos išaiškėjo pirmas aštuntukas.

Ketvirtfinalio kovos:

Algimantas Grabauskas- Artūras Martinkėnas ( 1-4)

Dmitrij Olejnik – Česlovas Špūras (4-2)

Aleksandras Isajenko – Jevgenij Kolesnikov (4-2)

Maksimas Lukašikas – Edvinas Jodokas (4-3)

Ketvirtfinalyje Edvinas Jodokas – Maksimas Lukašikas viskas klostėsi gan nestabiliai. Pirmas tris partijas Edvinas rodė nepriekaištingą žaidimą ir užtikrintai pirmavo rezultatu 3-0. Po pertraukėlės Maksimas susiėmė ir išlygino rezultatą iki 3-3. Kontolinėje partijoje Maksimas vedė 7-0, Edvinas jį pavijo ir įmusė 5 rutulius, bet pabaigoje Maksimas Lukašikas užtikrintai įmušė gražų svetimą per visą stalą.

Kitas ketvirtfinalis, Jevgenij Kolesnikov – Aleksandras Isajenko, klostėsi gan įtemptai. Abu sportinikai žaidė taktinį žaidimą,tai vienas, tai kitas darė geras serijas, bet Aleksandras parodė geresnį žaidimą ir įveikė varžovą rezultatu 4-2.

Pusfinaliai susiklostė taip: Aleksandras Isajenko nesunkiai laimėjo prieš Maksimą Lukašiką rezultatu 4-0, o kitame pusfinalyje Artūras Martinkėnas pralaimėjo svečiui iš Ukrainos rezultatu 4-1.

Į turnyro finalą pateko šie sportininkai – Aleksandras Isajenko ir Dmitrij Olejnik. Jie jau buvo susitikę šiame turnyre. Aleksandras tada pralaimėjo rezultatu 3-2. Abu žaidėjai finale rodė gražų žaidimą ir darė geras serijas, bet stipresnis buvo Aleksandras Isajenko, kuris finalą laimėjo rezultatu 5-3. Sportinkas iš Ukrainos dabar gyvens Lietuvoje ir mes visi galėsime jį matyti Lietuvos čempionatuose ir visuose turnyruose.

Norime pasveikinti turnyro nugalėtoją Aleksandrą Isajenko ir visus prizininkus.

Piramidės sekcijos vardu,

Alina Olševskaja

Finalistai (Aleksandras Isajenko,Dmitrij Olejnik)

Finalistai (Aleksandras Isajenko,Dmitrij Olejnik)

Pusfinalis (M.Lukašikas,A.Isajenko)

Pusfinalis (Maksimas Lukašikas,Aleksandras Isajenko)

Pusfinalis (A.Martinkėnas,D.Olejnik)

Pusfinalis (Artūras Martinkėnas,Dmitrij Olejnik)

Tutnyro ketvirtfinalio dalyviai  (Artūras Martinkėnas,Dmitrij Olejnik, Aleksandras Isajenko, Maksimas Lukašikas)

Tutnyro ketvirtfinalio sportininkai (Artūras Martinkėnas,Dmitrij Olejnik, Aleksandras Isajenko, Maksimas Lukašikas)

Igor Kiseliov

Igor Kiseliov

Česlovas Špūras

Česlovas Špūras

Algimantas Grabauskas

Algimantas Grabauskas

Maksimas Lukašikas

Maksimas Lukašikas

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: