„Meistro Kajukovo turnyro“ apžvalga
  • gruodžio 02, 2014
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Lapkričio 29 -30 dienomis, Vilniaus biliardo klubuose susirinko Piramidės mėgėjai iš Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Marijampolės, Kauno ir Latvijos. Biliardo lazdų meistras Sergej Kajukov įsteigė pirmų trijų vietų laimėtojams specialius prizus – Piramidės biliardo lazdas. Net 64-turi sportininkai iš visos Lietuvos ir keli svečiai iš Latvijos, susirinko susirungti – kas gi yra vertas nugalėti! Turnyras buvo be galo įdomus, iki paskutinės dvikovos nebuvo aišku – kas taps nugalėtoju.
Visi turnyro favoritai pateko į geriausiųjų 16-tuką ir jau antrą varžybų dieną susitiko prie biliardo stalų. Nuo pat pirmos dvikovos, vilnietis Maksim Liublinskij demonstravo puikų žaidimą. Už patekimą į finalą jis sustiko su jaunuoju talentu iš Klaipėdos, Kęstučiu Žadeikiu. Maksimas nuo pat pirmos partijos, susikaupęs demonstravo savo „patyrusį“ žaidimą. Jaunuoliui Kęstučiui šį kartą pritrūko „šaltų nervų“ ir patirties, jis nusileido pirmam finalistui Maksimui Liublinskij rezultatu 4-1.
Kitos lentelės pusėje iš karto paaiškėjo ir kitas turnyro favoritas, klaipėdietis Vilius Pašakinskas, kuriam sugebėjo rimtai pasipriešinti tik vilnietis Mindaugas Eimutis, pralošęs kontrolinėje partijoje šią dvikovą.
Finale klaipėdietis nuo pat pirmų smūgių privertė Maksimą suabėjoti savo jėgomis. Ar ilgas finalo laukimas, ar jėgų trūkumas, ar psichologinis nusiteikimas pakirto Maksimui koją, bet jam teko pripažinti Viliaus Pašakinskio pergalę. Finalo rezultatas buvo 4 – 1, o teisė pirmam rinktis iš trijų puikių biliardo lazdų atiteko Viliui.
Mažajame finale turnyro atradimas, Giedrius Jankeliūnas buvo stipresnis už jaunąjį Kęstutį Žadeikį.

Sveikiname turnyro nugalėtoją ir prizininkus.

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: