Naujas Lietuvos masters 40+ čempionas Virgis Mickus
  • lapkričio 04, 2016
  • Snukeris
  • Share on Facebook

Spalio 29-30 d. įvyko Atvirasis Lietuvos masters 40+ snukerio čempionatas.

Kovoti dėl titulo susirinko 24 patyrę žaidėjai, tarp kurių keletas naujų šio prestižinio įvykio dalyvių, tokių kaip Saulius Zabulėnas ir Aivaras Žiška.
Deja pačioje čempionato pradžioje dėl traumos netekome vieno iš favoritų M.Maisiejaus, kuris budamas puikios formos negalėjo tęsti ir buvo priverstas pasiduoti be kovos. Linkime jam greičiau pasveikti ir grįžti į mūsų gretas.

Čempionatas kaip visada buvo įdomus ir žaidėjams, ir žiūrovams. Nemažai susitikimų, kuriems prireikė lemiamo frame’o, kad išsiaiškinti kas šį kartą stipresnis. Be to, patyrę žaidėjai geriau save valdo ir dažnai, kur jaunas pultų (ir klystų), patyręs žaidėjas pasirenka saugesnį ir užtikrintą, atsižaidimo variantą. Tokioje atmosferoje įtampa jautėsi nuo pat pradžių ir nepaisant to, kad visi žaidėjai vienas kitą gerai pažįsta ir yra susitikę ne kartą, intrigos vis tiek netrūko.

Labai gerai pasirodė D.Šišov, kuris antrą turnyrą iš eilės pasiekia prizines vietas. Priminsime, kad LBF taurės reitinginiame turnyre D.Šišov užėmė 3 vietą, o šiame masters 40+ čempionate garbingą antrą vietą. Taip pat turime paminėti Evaldą Šimonėlį, kuris nugalėjo tokius stiprius žaidėjus, kaip R.Staniukyną ir L.Aldonį.

Pagirtina, kad mūsų veteranai randa laiko treniruotėms ir nestovi vietoje, o stengiasi gerinti žaidimo lygį. Kai kurie net gi dirba su treneriais, pavyzdžiui, V.Mickų treniruoja D.Bublys ir, kaip parodė paskutinieji du masters čempionatai, tai duoda rezultatą. Pernai masters čempionate užėmęs antrą vietą V.Mickus šiemet iškovojo čempiono titulą. Pusfinalyje jis nugalėjo A.Maksimovą, kuris pernai užėmė pirmąją vietą, o šiemet po pralaimėjimo V.Mickui trečią vietą.

Tačiau V.Mickui pergalė nebuvo lengva. Aštuntfinalio susitikime su A.Žiška jis stipriai atsilikinėjo esant rezultatui 1-0 A.Žiška naudai, tačiau sugebėjo sulyginti rezultatą, tiesa, tam prireikė „respot black“ taisyklės. Lemiamą frame’ą laimėjo irgi ant juodo, kaip ir daugumą sekančių susitikimų. Tikras ištvermės išbandymas, kurį V.Mickus puikiai išlaikė.

Sveikiname prizininkus ir nugalėtoją! Linkime gerų treniruočių snukerio mėgėjams ir laukiame jų LBF turnyruose!

20161029_1vieta20161029_2vieta20161029_3vieta20161029_prizininkai

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: