„Neo“ taurės turnyre – kauniečių triumfas
  • rugsėjo 23, 2015
  • Lietuvos Biliardo Federacija
  • Share on Facebook

Rugsėjo viduryje Kaune vykusiame kombinuotos piramidės turnyre „Neo“ taurei laimėti, šiais metais surengtame pirmą kartą, susitiko tiek žaidimo senbuviai, tiek pradedantys karjerą sportininkai.

Rugsėjo viduryje Kaune vykusiame kombinuotos piramidės turnyre „Neo“ taurei laimėti, šiais metais surengtame pirmą kartą, susitiko tiek žaidimo senbuviai, tiek pradedantys karjerą sportininkai.

Jau atkrintamajame turnyro etape, kiek netikėtai, iš turnyro pasitraukė Rytis Krasauskas. 15 vietą reitinge užimantis sportininkas pralaimėjo susitikimą su Gediminu Murnikovu. Daugiau staigmenų atkrintamasis etapas nepateikė ir aštuntfinalyje susitiko stipriausi turnyro žaidėjai, kurių dauguma užima aukštas pozicijas Lietuvos reitingų lentelėje.

Lino Tamonio ir Sauliaus Remeikio susitikimas baigėsi pastarojo pralaimėjimu. Tuo tarpu Manto Nedvecko bei Algimanto Grabausko kovoje pralaimėjimą pripažinti teko prasčiau pasirodžiusiam Mantui.

Daug žadėjęs susitikimas tarp „Alex Club“ žaidėjo Mariaus Adukausko ir Maksimo Lukašiko, atstovaujančio „Brooklyn“ klubą, žiūrovų nenuvylė. Abu aukštas reitingo pozicijas užimantys sportininkai demonstravo meistrišką techniką, tačiau geriau pasirodęs kovą laimėjo Maksimas. Tuo tarpu kitame susitikime Ričardas Krasauskas pralaimėjo Donatui Daugvilai.

Susitikime tarp antrąją vietą reitinge užimančio Konstantino Pčelino ir Lino Tamonio be didesnio pasipriešinimo nugalėjo K. Pčelinas. Gediminas Murnikovo ir „Brooklyn“ klubo atstovo Algimanto Grabausko susitikimas taip pat baigėsi pastarojo laimėjimu.

Kovoje tarp Maksimo Lukašiko ir Sauliaus Remeikio geriau pasirodė piramidės senbuvis M. Lukašikas. Paskutinysis kelialapis į pusfinalį atiteko Mantui Nedveckui. Sportininkas demonstravo gerą žaidimo techniką ir Donatui Daugvilai neliko nieko, kaip tik pripažinti pralaimėjimą.

Pirmoji pusfinalio kova tarp Algimanto Grabausko ir daugelio turnyrų lyderio Konstantino Pčelino visiškai netikėtai baigėsi pastarojo pralaimėjimu. A. Grabauskas pasinaudojo proga ir greitai peremė iniciatyvą iš kuriam laikui atsipalaidavusio priešininko. K. Pčelinui atsitiesti taip ir nepavyko ir į pusfinalį pateko A. Grabauskas.

Kitas susitikimas tarp Maksimo Lukašiko ir Manto Nedvecko taip pat pateikė staigmeną. Daugkartinis turnyrų prizininkas M. Lukašikas, gerai žaidęs viso turnyro metu, pusfinalio kovoje nusileido priešininkui ir į turnyro finalą pateko M. Nedveckas.

Laukusiems įtemptos finalinės kovos teko nusivilti. Tarp finale susitikusių Algimanto Grabausko ir Manto Nedvecko konkurencingas žaidimas taip ir neprasidėjo. Be didesnio pasipriešinimo, rezultatu 3:0, antroje vietoje palikęs M. Nedveckį, turnyro nugalėtoju tapo A. Grabauskas.

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: