Piramidės fronte nieko naujo – eilinė Aleksandro Isajenko pergalė  
  • vasario 24, 2015
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Į biliardo klubo „Country“ taurę pasivaržyti laisvosios piramidės disciplinoje viso susirinko 39 sportininkai. Didžiąją dalyvių dalį kaip ir buvo tikėtasi sudarė vilniečiai, prie jų taip pat pasijungė šio sporto entuziastai iš Panevėžio, Marijampolės bei Kėdainių.  Dalis turnyro kovų pirmąją dieną taip pat vyko ir kituose Vilniaus piramidės klubuose – „Era“, „Brooklyn“ bei „Piramidė“.

Biliardo klube „Country“ besivaržiusioje grupėje netikėtumų užfiksuota nebuvo. Be pralaimėjimų iš šios grupės į antrąjį etapą aišku iškopė turnyro favoritas Aleksandras Isajenko iš klubo „Piramidė“, o minuse stipriausias buvo vietinis sportininkas Jurijus Rybnikovas, paskutinėje kovoje palaužęs Artūrą Martinkėną rezultatu 3:1.

Iš biliardo klubo „Brooklyn“ į kitą etapą pateko abu skirstyti žaidėjai – Konstantinas Pčelinas ir Maksimas Lukašikas. Tiesa, Konstantino kelias į antrąjį etapą buvo kiek sudėtingesnis. Į minusą Konstantiną išmetė mažai dar kam žinomas marijampolietis Tautvydas Rygelis, tačiau jau minuso kovoje Konstantinas pasiekė revanšą bei sustabdė puikiai besikovusį Marijampolės sportininką.

Po biliardo klube „Era“ vykusių kovų labiausiai džiaugėsi be pralaimėjimų į antrąjį etapą iškopęs „Country“ klubo lyderis Levaldas Arcimavičius, bei per minusą tokią pat teisę išsikovojęs „Brooklyn“ klubą atstovaujantis legendinis Valerijus Ivanovas,  paskutinėje kovoje palaužęs savo klubietį, skirstytą pagal reitingą sportininką Ruslaną Bojarovičių. Iš šiame klube kovojusių sportininkų neliko nepastebėtas ir sparčiai progresuojantis kėdainiškis Giedrius Jankeliūnas, atstovaujantis biliardo klubą „Honolulu“, o abu savo pralaimėjimus patyręs prieš daugkartinį Lietuvos čempioną Valerijų Ivanovą rezultatais 0:4 pliusinėje kovoje bei 3:4 itin atkaklioje minusinėje.

Biliardo klube „Piramidė“ geriausiai kovojo antrąją vietą Lietuvos piramidės reitinge šiuo metu užimantis Dmitrijus Oleinikas iš biliardo klubo „Brooklyn“ ir po šiokios tokios pertraukos į piramidės turnyrus grįžęs Aleksandras Barinovas, atstovaujantis tą patį klubą. Dmitrijus į antrąjį etapą iškopė nepatyręs pralaimėjimo kartėlio.

Turnyro ketvirtfinaliuose Aleksandras Isajenko ir Dmitrijus Oleinikas lengvai susitvarkė su atitinkamai Konstantinu Pčelinu bei Aleksandru Barinovu rezultatais 4:0 ir 4:1.

Kituose dviejuose „Country“ taurės ketvirtfinaliuose kova vyko daug atkakliau – Levaldas Arcimavičius antrą kartą šiame turnyre tokiu pačiu rezultatu 4:2 palaužė Valerijų Ivanovą, o dar vienas vietinis sportininkas Jurijus Rybnikovas Maksimą Lukašiką nugalėjo tik po lemiamos kontrinės partijos rezultatu 4:3.

„Country“ taurės finalas tarp Aleksandro Isajenko bei Dmitrijaus Oleiniko prasidėjo keturiomis iš eilės laimėtomis Aleksandro partijomis, ir kai jau atrodė, jog Aleksandras pergalę turnyre iškovos įspūdingu stiliumi – nepralaimėjęs nei vienos partijos, Dmitrijus susiėmė ir laimėjo dvi partijas iš eilės. Tačiau tuo intriga ir pasibaigė, o sekančia partiją laimėjęs Aleksandras šventė eilinę pergalę LBF organizuotame turnyre.

Sveikiname turnyro nugalėtoją ir prizininkus!

Piramidės sekcijos vardu,

Audrius Rusteika

 

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: