Klubo „Piramidė“ taurė 2014
  • spalio 02, 2014
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Rugsėjo 27-28 dienomis Vilniaus biliardo klubuose įvyko klubo „Piramidė“ taurė. Finalinė dalis vyko biliardo klube“Piramidė“. Iš viso varžybose dalyvavo 55 dalyviai iš Vilniaus, Švenčionių, Marijampolės, Panevėžio ir Klaipėdos.
Kadangi turnyras vyko keturiuose klubuose, viskas vyko greitai ir dalyviams nereikėjo ilgai laukti savo kovų. Ypatingų staigmenų nebuvo daug, kadangi beveik visi turnyro favoritai pateko į geriausiųjų aštuntuką. Verta paminėti Konstantino Pčėlino iškritimą iš varžybų. Laimėjęs pirmą savo kovą, jis pralaimėjo marijampoliečiui Pauliui Bliuvui rezultatu 3-1, o iškritęs į minusus susitiko su biliardo „vilku“, kurio labai senai nesimatė varžybose Sauliumi Jarnuševičiumi. Ta diena sėkmingesnė buvo Sauliui ir jis aplošė Konstantiną rezultatu 3-0. Netikėtą rezultatą atnešė ir dvikova tarp Artūro Martinkėno ir Valdemaro Mikutaičio. Artūras pirmavo rezultatu 3-1 ir jam buvo likę vos keli rutuliai, bet Valdemaras parodė savo tvirtą charakterį ir laimėjo susitikimą už patekimą į geriausiųjų aštuntuką rezultatu 4-3.
Antrąją varžybų dieną prie biliardo stalų susitiko 8 geriausi žaidėjai.
Dmitrij Oleinik lengvai ir užtikrintai laimėjo prieš Ruslaną Bojarovič rezultatu 4-0. Prie kito stalo susitiko du klaipėdiečiai – Arvydas Špogis ir jaunasis Kęstutis Žadeikis. Abu žaidėjai parodė ypatingai gerą formą, bet vis gi geriau sekėsi patyrusiam Arvydui, kuris aplošė Kęstutį rezultatu 4-1. Kitas ketvirtfinalis įvyko tarp Maksimo Lukašiko ir Levaldo Arcimavičio. Tik kontrolinėje partijoje tapo aiškus nugalėtojas. Juo tapo Maksimas, iškovojęs kelialapį į pusfinalį. Ir prie paskutinio stalo Valdemarui Mikutaičiui teko pripažinti tituluotojo Aleksandro Isajenko pergalę, kuris laimėjo rezultatu 4-0.
Vidurį dienos prasidėjo pusfinaliai. Abiejų pusfinalių rezultatai buvo vienodi. Dmitrij Oleinik užtikrintai laimėjo prieš Arvydą Špogį rezultatu 5-1. O Aleksandras Isajenko lengvai aplošė Maksimą Lukašiką rezultatu 5-1.
Prasidėjo ilgai lauktas finalas. Aleksandras Isajenko ir Dmitrij Oleinik gan dažnai paskutiniu metu susitinka finale. Šį kartą finalas buvo itin dramatiškas. Buvo be galo daug nervų, intrigų ir staigmenų. Abu varžovai daug klysdavo ir įmušinėdavo gražius rutulius. Kai rezultatas buvo 5-2 Aleksandro naudai, pergalė buvo labai arti, Dmitrij atsipalaidavo supratęs, kad prarasti jau nėra ką. Kontrolinėje partijoje laisviau jautėsi Dmitrijus, jis laimėjo šią lemiamą partiją, įmušęs neįtikėtinus rutulius ir tapo klubo „Piramidė“ taurės nugalėtoju.
Sveikiname prizininkus ir dalyvius.
Piramidės sekcija.

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: