Pirmoji istorijoje Lietuvos moterų piramidės čempionė – Alina Olševskaja
  • gegužės 26, 2014
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Gegužės 24 dieną biliardo klube „Piramidė“ įvyko pirmasis istorijoje Lietuvos moterų Laisvosios piramidės čempionatas. Tikriausiai prieš penkerius metus į čempionatą atvykto sudalyvauti vos 5 moterys. Šiais metais susirinko nemažai dailiosios lyties atstovių. Jų buvo net 16. Dalyvių tarpe galima buvo pamatyti ir snukerio žaidėją – Dianą Tracevič, pulo atstovės – Simona Milšauskaitė ir Lenkijoje paskutiniu metu gyvenančią Tatjaną Vaitkienę. Taip pat į varžybas atvažiavo iki šiol trys nematytos dalyvės iš Klaipėdos. Čempionate taip pat dalyvavo patyrusi vilnietė Alina Olševskaja ir aštuonerius metus nematyta jos sesuo Aliona Olševskaja, paskutiniu metu gerą žaidimą rodanti Olga Geročinkaja, seniai bematyta Lidija Kolesnikova ir pirmą kartą turnyre dalyvaujanti Česlava Pliuškienė. Dalyvių tarpe buvo ir penkios LitPro mokyklos mokinės, kurias treniruoja Olga Geročinskaja ir Alina Olševskaja.
Norime padėkoti visiems remėjams už nuostabias dovanas ir staigmenas. Tai yra: „Avon“ kosmetikos kompanija, nuo kurios kiekviena dalyvė gavo dovanėles, kuri padarė loteriją ir vienai iš dalyvių įteikė prizą, „Franko“ grožio salonas ir „Aurora profesionale“ salonas apdovanoję pirmas tris vietas užėmusias dalyves, „Litpro“ projektas ir „Europos Humanitarinis“ universitetas, kurie taip pat visoms dalyvėms įteikė dovanas, bei specialų prizą pirmos vietos laimėtojai, skrydį lėktuvu Trakuose virš 12 ežerų, „Reklamos gamybos pasaulis“, kuris trečios vietos laimėtojai įteikė prizą, kirpėjas Igor Zubrickij įteikęs kuponą paslaugoms grožio salone, antros vietos laimėtojai „Ursana“ grožio salonas, kuris yra oficialus vokiškos „être belle cosmetics“ atstovybė Lietuvoje. „Ursana“ grožio salonas įteikė dovanų kuponus pačiai jauniausiai ir perspektyviausiai dalyvei Dianai Tracevič ir turnyro „netikėtumui“ – Alionai Olševskajai, kuriai vos vos pritruko iki prizinių vietų.
Šią karštą šeštadinio dieną buvo nemažai gražių kovų. Reikėtų paminėti, kad turbūt didžiausias turnyro netikėtumas buvo tai, kad tarp prizninių vietų nebuvo Olgos Geročinskajos, kuri pirmame turnyro susitikime pralaimėjo vienai iš turnyro favoritei Tatjanai Vaitkienei ir iškritusi į minusus nesugebėjusi pagauti žaidimo, pralaimėjo Simonai Milšauskaitei. Labai kovingai buvo nusiteikusi Viktorija Šimanskaja, kuri kiekvieną rutulį mušė kaip paskutinį, bet jai pritrūko meistriškumo ir jos nebuvo tarp prizininkių. Dar vienas turnyro netikėtumas buvo tai, kad klaipėdietė Svetlana Šestakova už patekimą į pusfinalį kontrolinėje partijoje aplošė patyrusią žaidėją Tatjaną Vaitkienę.
Velai vakare prasidėjo pusfinaliai. Viename iš jų susitiko dvi čempionato favoritės Tatjana Vaitkienė ir Alina Olševskaja, bet atkaklios kovos žiūrovai nepamatė. Nuo pačios pirmos partijos labai rimtai nusiteikusi Alina rodė nepriekaištingą žaidimą ir laimėjo sausu rezultatu 3-0. Kitame pusfinalyje susitiko Lidija Kolesnikova ir Svetlana Šestakova. Šį kartą stipresnė buvo Lidija, kuri aplošė savo varžovę rezultatu 3-1.
Finale susitiko Alina Olševskaja ir Lidija Kolesnikova. Nors rezultatas neatspindi tikros kovos susitikimas buvo labai įtemptas ir įdomus. Turbūt Alinos nusiteikimas ir jos patirtis įrodė, kad ji buvo verta tapti pirmąja Lietuvos moterų piramidės čempionė. Ji parodė aukšto lygio žaidimą ir laimėjo rezultatu   4-0.

Sveikiname visas dalyves ir prizininkes!

 

IMG_4716 (1)

 

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: