Praėjusį savaitgalį įvyko du Kombinuotos piramidės turnyrai – „Meistro Kajukovo taurė“ Vilniuje bei „Velykinė taurė“ Panevėžyje
  • kovo 24, 2016
  • Piramidė
  • Share on Facebook

Į praėjusį savaitgalį Vilniaus biliardo klubuose vykusį Kombinuotos piramidės turnyrą „Meistro Kajukovo taurė“ susirinko net 59 piramidės entuziastai, kurių tarpe buvo 13 svečių iš kaimyninės Latvijos. Turnyras vyko dviejų minusų sistema, o 16 geriausiųjų antrąją turnyro dieną biliardo klube „Brooklyn“ vykusiose kovose varžėsi jau olimpine sistema.

Po pirmojo etapo bei 1/8 finalo paaiškėjo pajėgiausiųjų aštuntukas. Į jį pateko klaipėdiečiai Regimantas Žekas ir Vilius Pašakinskas, kauniečiai Donatas Daugvila bei Žydrūnas Žatkevičius, vilniečiai Aleksandras Dikovičius, Saulius Jarmuševičius ir Alis Kairys, o taip pat svečias iš Rygos Stanislav Leh.

Turnyro ketvirtfinalių rezultatai:

  1. Daugvila 3:1 Stanislav Leh;
  2. Jarnuševičius 3:1 A. Dikovičius;
  3. Žekas 3:0 Ž. Žatkevičius;
  4. Pašakinskas 3:1 A. Kairys.

Pirmąjame turnyro pusfinalyje vilnietis Saulius Jarmuševičius įtikinamai rezultatu 4:1 nugalėjo kaunietį Donatą Daugvilą, o kito pusfinalio kovoje tarp dviejų klaipėdiečių Regimanto Žeko bei Viliaus Pašakinsko triuškinamai rezultatu 4:0 laimėjo pastarasis.

Saulius Jarmuševičius patvirtino savo kaip vieno pajėgiausių Kombinuotos piramidės žaidėjų vardą Lietuvoje, finale rezultatu 4:1 įveikęs Vilių Pašakinską bei tapęs turnyro nugalėtoju.

 

Praėjusį savaitgalį Panevėžyje biliardo klube „Alex club“ taip pat vyko Kombinuotos piramidės turnyras „Velykinė taurė“. Jame varžėsi 20 biliardo meistrų iš Panevėžio, Šiaulių bei Kėdainių.

Į pajėgiausiųjų turnyro žaidėjų ketvertuką pateko panevėžiečiai Marius Adukauskas, Audrius Rusteika ir Rytis Krasauskas bei kėdainiškis Jonas Čepauskas.

Pirmąjame pusfinalyje Rytis Krasauskas nepaliko jokių vilčių Jonui Čepauskui laimėdamas rezultatu 3:0, o štai antrąjame pusfinalyje vyko tikra drama. Kovos metu Marius Adukauskas pirmavo rezultatu 2:1 bei turėjo iniciatyvą ketvirtoje partijoje, bet Audrius Rusteika sugebėjo išplėšti pergalę paskutiniame rutulyje taip išlygindamas kovos rezultatą 2:2. Lemiamoje paskutinėje partijoje jau Audrius Rusteika turėjo iniciatyvą, pirmavo rezultatu 7:3, bet jau patikėjęs pergale atliko vieną neatsargų bereikalingą smūgį ir buvo nubaustas – Marius nuo to momento nepadarė nei vienos klaidos, pataikė ir itin sudėtingus rutulius, bei žengė į finalą.

„Velykinės taurės“ finalas nebuvo itin intriguojantis. Nors Rytis Krasauskas ir atkakliai priešinosi, Marius Adukauskas lemiamais momentais atlikdavo rezultatyvius sudėtingus smūgius bei neleido varžovui laimėti nei vienos partijos. Galutinis finalo rezultatas – 3:0 Mariaus Adukausko naudai.

 

Sveikiname turnyrų nugalėtojus bei prizininkus!

 

Piramidės sekcijos vardu,

Audrius Rusteika

IMG_1069

IMG_107020160320_14221120160320_15402220160320_154046

Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: