Baltijos Snukerio Lygos I etapas
  • sausio 21, 2014
  • Snukeris
  • Share on Facebook

Turnyrinė lentelė: ŽIŪRĖTI.

Video transliacijos: ŽIŪRĖTI

Kviečiame registruotis į atsinaujinusios kasmetinės Baltijos Snukerio Lygos I etapą, kuris įvyks vasario 1-2 dienomis Vilniuje, klubuose Cue Club ir KN. Turnyro pradžia ir atidarymo ceremonija šeštadienį vasario 1 d. 11:00 Cue Club Žirmūnų g. 2. Startinis mokestis 75Lt (22 eurai).

Turnyre gali dalyvauti žaidėjai neturintys LBF licencijos.

Русская

Latviešu

DĖMESIO: Užsienio delegacijoms delegavus bent 6 žaidėjus jiems yra suteikiamas apgyvendinimas bute LBF sąskaita nuo šeštadienio vidurdienio iki sekmadienio vidurdienio.

Privalomas aprangos kodas: vienspalviai marškiniai, tamsios kelnės, liemenė, juoda odinė (ne sportinė) avalynė, rekomenduojama peteliškė. Žaidėjai neatitinkantys aprangos kodo, bus diskvalifikuojami iš turnyro.

Laukiame registracijų iki 2014 01 31 20:00 val. el. paštu: snukeris@lbf.lt arba tel. 8 673 93790.

Turnyro žaidimo eiga:

Priklausomai nuo žaidėjų kiekio, turnyro pirmojo etapo metu žaidėjai suskirstomi į pogrupius. Kiekviename pogrupyje atsitiktine tvarka paskirstomi geriausi praėjusio BSL sezono geriausi žaidėjai. Kiti žaidėjai ištraukti atsitiktine burtų tvarka. Žaidimas pogrupiuose vyksta „round-robin“ sistema – kiekvienas žaidžia su kiekvienu – iki vienos pergalės. Lentelėse fiksuojami susitikimo nugalėtojas (2 taškai) ir pralaimėtojas (1 taškas). Diskvalifikacijos atveju rašomas nulis (0 taškų). Taip pat lentelėse užrašomas skirtumas (teigiamas arba neigiamas).
Į sekantį etapą išeinančių žaidėjų kiekis priklauso nuo dalyvių skaičiaus. Kiekvieno pogrupio pirmų dviejų vietų žaidėjai patenka į aštuntfinalius. Likę žaidėjai pagal lentelėse pateiktą metodiką susitinka su atitinkama pagal užimtą lentelėje vietą kituose pogrupiuose turinčiais žaidėjais.
Žaidimas yra suskirstytas sesijomis, tačiau sesijos tėra pagalbinė priemonė (laikai gali skirtis, tad skatinama būti vietoje anksčiau negu nurodyta). Tikimasi pirmosios dienos metu sulošti visus žaidimus iki TOP8, tačiau atsilikus nuo grafiko TOP16 žaidimai bus perkelti į kitą dieną.

Nugalėtojai ( pirmos keturios vietos) bus apdovanoti taurėmis ir piniginiais prizais, didžiausios serijos autorius bus apdovanotas piniginiu prizu BSL Super finalo apdovanojimų metu.

Kvalifikacija į BSL Super finalą:

Visi žaidėjai dalyvavę 3 ir daugiau etapų ir esantys reitingo top 32 patenka į super finalą mokėdami tik finalo startinį mokestį (75 Lt.). Žaidėjai dalyvavę tik dvejuose etapuose bus apmokęstinami papildomu mokesčiu už trečią etapą – trijų dydžių startiniu mokesčiu, papildomas startinis mokestis už praleistą etapą, papildomai vienas startinis mokestis jei nepatenka į top32 ir įprastinis startinis mokestis į super finalą. Žaidėjai dalyvavę mažiau nei dviejuose etapuose į super finalą nepatenka.

BSL organizatoriai kartu su LBF Snukerio sekcija

 

Registracija:

1. Tomas Puodžiūnas
2. Andrius Petkevičius
3. Darius Bublys
4. Igoris Olchovič
5. Vilius Jakaitis
6. Nikita Kolpačenko
7. Sergej Korolkov
8. Andrej Maksimov
9. Denis Kudalenko
10. Aleksandr Bissekerskij
11. Laimonas Aldonis
12. Aleksandr Isajenko
13. Jokūbas Merkelis
13. Andžej Jastšemski
14. Juozas Martinkėnas
15. Simonas Dragūnas
16. Vilius Schulte
17. Mindaugas Maisiejus
18. Marius Stanaitis
19. Tomas Vilmanas
20. Sergej Vasiljev (BY)
21. Sergej Melnichonok (BY)
22. Maksim Shkundalev (BY)
23. Tumilovich (BY)
24. Vilmantas Bončkus
25. Ruslan Romanovskij (BY)
26. Henrikas Strolis
27. Darjuš Šereševskij
28. Arnold Girič
Prenumerata

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: